Skocz do zawartości

Wypadek w Los Angeles


Romet

Rekomendowane odpowiedzi

W sobotę w Santa Clarita (Kalifornia, USA) w wypadku samochodowym, do którego doszło podczas charytatywnej akcji "Reach out Worldwide" na rzecz ofiar tajfunu na Filipinach, zginął aktor Paul Walker i jego kolega Roger Rodas.

Wyniki sekcji zwłok mężczyzn są już znane służbom. Wciąż jednak nie zostały upublicznione ze względu na prowadzone dochodzenie. Śledczy starają się ustalić przyczynę wypadku. Podkreślają, że nie znaleźli dowodów na to, że doszło do wycieku któregoś z płynów eksploatacyjnych. Miałoby to doprowadzić do utraty panowania nad autem. Jako prawdopodobną przyczynę wypadku wskazuje się nadmierną prędkość.
Paul Walker

Aktor już jako dziecko brał udział w reklamach. Mając 12 lat wystąpił w serialu NBC "Autostrada do nieba". W wieku 14 lat zadebiutował w kinowym horrorze komediowym "Potwór w szafie" oraz sensacyjnym filmie science fiction "Rozkaz - zabijać".

Walker zyskał ogromną popularność w USA i na całym świecie dzięki roli młodego policjanta Briana O'Connora w serii filmów "Szybcy i wściekli" o gangach organizujących samochodowe wyścigi uliczne. Produkcja siódmej części "Szybkich i wściekłych" została wstrzymana. Nie wiadomo kiedy zdjęcia zostaną wznowione ani jak zmieni się fabuła.
Paul Walker miał 40 lat. Osierocił 15-letnią córkę.

 

 

Szybcy i Wściekli 7 - Paul Walker nie żyje, ale w ostatnich scenach zastąpi go Cody Walker - jego młodszy brat!

 

Po śmierci Paula Walkera, producenci filmu Szybcy i Wściekli 7 mieli poważną zagwozdkę - większość materiału została już nakręcona, pozostało jednak jeszcze kilka scen, w których miał wystąpić Walker. Poważniejsze zmiany w scenariuszu wiązałyby się z dodatkowymi kosztami, poza tym mogłyby wpłynąć negatywnie na spójność fabuły. Dlatego zdecydowano, że Paula zastąpi jego młodszy brat - Cody.

Cody jest bardzo podobny fizycznie do starszego brata, ma także doświadczenie w pracy nad scenami akcji, ponieważ jest kaskaderem. Przy odpowiedniej charakteryzacji i ustawieniu kamer oraz przy dodatku szczypty komputerowych tricków, przypuszczalnie trudno będzie odróżnić sceny z udziałem Cody'ego.

Młodszy brat Walkera do tej pory pozostawał całkowicie nieznany i nic bliższego o nim nie wiadomo, poza tym, że ma 25 lat i pracował jako kaskader. Czy udział w Fast And Furious 7 okaże się dla niego przepustką do większej sławy i kolejnych ról? Dowiemy się, gdy Szybcy i Wściekli 7 trafią na ekrany kin. Tymczasem zobacz zdjęcia Cody'ego oraz fotkę Paula Walkera z dwójką młodszych braci: Codym i Calebem!

 

 

 

Paul Walker - Był wspaniałym ,człowiekiem . Proszę minuta ciszy dla niego :'(

Pamiętam gdy powiedział : Jeżeli umrę za kółkiem , nie załujcie mnie , to znaczy ze umarłem szczęsliwy ~ Paul Walker R.I.P

 

Niebo Zyskało Nowego Anioła .

 

Spoczywaj w pokoju .

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Wy dalej żyjecie w świadomości, że ludzie trafiając do nieba stając się aniołami?

nawet te napisy na grobach dzieci, że "powiększył grono aniołów" czy coś w ten deseń to jedna wielka ściema.

ale co do tematu -dotychczas nic mnie nie ciekawiło z Twoich prac, bo uznaję to za prace związaną z rangą, ale to mnie zaciekawiło i da się przeczytać całe -ode mnie + chociaż to i tak gotowiec

tylko brakuje mi tych zdjęć porównujących -skoro jest artykuł, gdzie piszę "Tymczasem zobacz zdjęcia Cody'ego oraz fotkę Paula Walkera z dwójką młodszych braci: Codym i Calebem!" to gdzie są te zdjęcia?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre wypowiedzenia na temat właśnie Paul Walker faktycznie szkoda go ale jeśli jest tak jak pisane że jak zginą za kołkiem to jest szczęśliwy mimo to i tak szkoda go jego sceny rozegrane na filmach "Szybcy Wściekli" były praktycznie najlepsze często widziany i brany w udział filmowy naprawdę doceniam to co zrobił , niech spoczywa w pokoju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siusiak zamilcz :D. Nie wiadomo, co sie dzieje po smierci z czlowiekem ale ludzie wierza w boga i to co w biblii. R.I.P Paul Walker, Love You All World Forever. Najlepszy aktor. Jak uslyszalem nie umialem sobie uswiadom8c, ze to prawda, chodzilo mi po mysli ze to tylkp w filmie... Wierze, ze jest aniolem w niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności