Skocz do zawartości

TheBest steam


TheBest147

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, jeżeli chłopak nie chce admina to po co go zmuszać albo pisać takie beznadziejne komentarze ? Szuka wymówki? może ma zrobić coś złego żeby stracić tą range? no raczej tego nie chcielibyśmy

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba dlatego gram na steamie aby nie płacić składki bo nie mam prawda.

sorry ale nwm co sie z nim stało spróbuje sie dziś na niego zalogować bo pobrałem od nowa jak mi się uda wróce do gry Danielek nie wiem co ci tam siedzi w głowie ale ja nie szukam wymówki jak nie moge sie zalogować na steamie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że się lekkie zamieszanie robi , skoro pisał podanie i chciał admina to wiedział na czym stoi że niestety ale trzeba spędzić trochę czasu nad tym mimo to że nie chce działać steam równie dobrze możesz zainstalować na nowo jak i pomóc sobie za pomocą wszelki programów jak tu panowie doradzają chyba że faktycznie jest tak że go po prostu nie chcesz i szukasz wymówek ale w to nie wnikam po prostu nie chcesz piszesz rezygnację ale moim zdaniem jak się pochylasz do tego by zostać adminem to widocznie masz na to czasu wystarczająco a z tego tematu winika co innego bo cóż zadecyduje kto inny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz się zdecyduj czy pobierasz CS 1.6 Cs-Classic z generatorem SID (Skladki nie płacisz bo masz steam i ja o tym wiem tylko ci nie działa :) )

Czy chcesz zrezygnować z admina i szukałeś tylko pretekstu.

 

Czekam na odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności