Skocz do zawartości

Skarga by admin KaeR


GrubyKox

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Gruby


2.Nick admina/gracza który zawinił: KaeR

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 11.01.2014 21:10

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze na serwerze nie wiem kto i co powie ale wystarczy że zauważyłem kilka małych minusów u 1 z adminów ;]

6.Opis sytuacji: Wszedłem na serwer gdy mapa akurat była dd2  , zostało do zmiany około 5 min nstp mapa była inferno na której się wszystko wyjaśniło ;]

1. Jeśli gracze się wyzywają czy też obrażają innych myślę że należy go poinformować o tym że są pewne na to procedury np kick powód proszę się uspokoić i wrócić po przerwie czy też proszę zachować kulturę i stosownie odzywać się do graczy.

2.Chodzi o wyskoki ping gracza myślę że skoro mają gracze ping powyżej 100 to powinni dostać kick powodem "Ogarnij Ping" co na to miast wiedzieć admin ;]

3.Myślę że jako admin powinien być bardziej uważny i pilnować wszystkiego uważnie każdego błędu na serwie czy to Ping czy obraza czy też nie stosowne zachowanie ;]

 

Nie piszę to po to by admina stracił czy jak miał jakieś problemy ale proszę o poinformowanie i jeśli będzie taka konieczność pouczenie czyli warn dziękuję myślę że warto nie raz spojrzeć na pracę adminów na serwerze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale co zrobił źle ?
Nikt nie wie o co chodzi, ja czytam po 3 raz i rozmyślam, wpadłem na kilka pomysłów, ale nie mam zamiaru ich ujawniać tylko pozostawię Ci opcję EDIT i napisz jeszcze raz KONKRETNIE o co chodzi . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem próbujecie na siebie zwrócić uwagę powiedziałem i napisałem wystarczająco jakie minusy u niego są więc i napisałem by go o ty poinformować jak najbardziej nie żebyście mi tu swoje opinie pisali dobrze wiem widziałem nie siedzę tylko na serwie by pograć jak i ogarnąć sytuację które admin podejmuje chyba się jasno wyraziłem , myślę że zamieszanie się z tego nie zrobi tylko proszę o poinformowania admina na temat tej sprawy wiem że nikt pisać na niego nie będzie bo wyrwie warna ale nie oto tu chodzi napisał po to by wiedział na czym stoi bo możliwe że nie widzi postawiłem sprawę jasno żeby się ogarną i troszkę więcej wypatrywał all np.. Ping czy też afk czy też słowa kultura w końcu z tym też trzeba coś robić myślę że nie ma sensu spamować tylko po prostu go poinformuje h@ o tym czy też inna ważna osoba .

 

Gruby ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem, ale nie każdy jest inteligentny...

@Co do tematu to wydaje mi się, że powinieneś napisać do Kear'a prywatną wiadomość, a nie tworzyć temat. Btw. to nie masz żadnych dowodów na to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej ktoś tu nie umie czytać ze zrozumieniem, ale nie każdy jest inteligentny... ! Co to miało znaczyć bo nie rozumiem napisałem więcej się nie wypowiem albo go ktoś poinformuje bo w ogóle na forum nie wchodzi albo nie wiem co.. , porażka skoro admin tak prostych rzeczy zrobić nie może ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruby, rozumiem, że chcesz aby zasady serwera były przestrzegane.

Chociaż z Twoją delikatnością to serwer by upadł, wiesz? Jak dla Ciebie każde przekleństwo jest powodem do kicka/bana to proszę Cię nie wchodź więcej na dd2/nuke/inferno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe czy w ogóle wiesz o czym piszę po 1 zgadzam się z tym że chciałbym aby zasady serwera były przestrzegane dlatego napisałem w tej sprawie a skoro nie widziałeś kto i do kogo pisał to proszę nie udzielaj się w tym temacie po prostu napisałem słownie co widzę żeby w końcu doszło do niego przy czym się nie za bardzo stara , a jeśli chodzi o delikatność to nic lepszego wymyślać nie mogłeś bo nie wiesz co powiedzieć proste napisałem mam nadzieję że do niego to dojdzie , ale jeśli zostanie przekazana informacja adminowi to proszę uznać temat wyjaśniony i zamknięty żeby nie było spamów czy też bez względnych opinii graczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

1.Twój Nick: Gruby

2.Nick admina/gracza który zawinił: KaeR
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 11.01.2014 21:10
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Gracze na serwerze nie wiem kto i co powie ale wystarczy że zauważyłem kilka małych minusów u 1 z adminów ;]
6.Opis sytuacji: Wszedłem na serwer gdy mapa akurat była dd2  , zostało do zmiany około 5 min nstp mapa była inferno na której się wszystko wyjaśniło ;]
1. Jeśli gracze się wyzywają czy też obrażają innych myślę że należy go poinformować o tym że są pewne na to procedury np kick powód proszę się uspokoić i wrócić po przerwie czy też proszę zachować kulturę i stosownie odzywać się do graczy.
2.Chodzi o wyskoki ping gracza myślę że skoro mają gracze ping powyżej 100 to powinni dostać kick powodem "Ogarnij Ping" co na to miast wiedzieć admin ;]
3.Myślę że jako admin powinien być bardziej uważny i pilnować wszystkiego uważnie każdego błędu na serwie czy to Ping czy obraza czy też nie stosowne zachowanie ;]
 
Nie piszę to po to by admina stracił czy jak miał jakieś problemy ale proszę o poinformowanie i jeśli będzie taka konieczność pouczenie czyli warn dziękuję myślę że warto nie raz spojrzeć na pracę adminów na serwerze ;]

 

1.  Wgrałem już na to plugin. Musi informować o przestrzeganiu kultury, ale jak widać nie masz żadnych dowodów na to że miał to w dupe, więc to olewam.

2. Tutaj tak nabazgrałeś że trudno zrozumieć o co chodzi, ale admin ma kickować/banować od 120. Wgrałem na to plugin

3. Zauważ że jeden admin nie może ogarnąć całego serwera, ty nie widzisz co piszą mu na U@. Jeżeli siedzi na spect to moze ogląda gracza lub nagrywa demko, admin nie musi banować na twój rozkaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wszystko rozumiem , ale proszę poinformować go natomiast o tych banalnych błędach a ty BlazE dobrze wiesz że to co napisałem do niego należy skoro nie daje sobie rady jego problem może zmądrzeje i zobaczy gdzie coś przeoczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: To możemy zamknąć. Mam nadzieję że zmniejszy się od teraz spam na u@

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności