Skocz do zawartości

Pytania do tematu "Mix z CSC - I Edycja - Administratorzy"


FreshFreshFresh

Rekomendowane odpowiedzi

DLA MNIE TO NIE JEST PROBLEM JEŚLI GRACZ Z NAJWIĘKSZĄ ILOŚCIĄ FRAGÓW MIAŁBY DOSTAĆ NAGRODĘ.


A jeśli nagrodę przypisywalibyśmy najgorszemu graczowi to też specjalnie by kiepsko grali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start napisany jest w temacie z zapisami. A ile będzie trwał to zależy ile drużyn, myśle że za tydzień można by było powiedzieć coś więcej. Trzeba by było popoytać ludzi jak pasuje itp . Dla mnie to mogło by być nawet w 1 dzień ale wiadomo nie każdy ma czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wypowiedzi niektórych ludzi to zastanawiam się czy na prawdę można być tak mało inteligentnym człowiekiem, nie obrażając już bardziej.

Co do map to wszystko ładnie poza kabulem, który ma tylko jednego bs'a i nie jest mapą ESL. Zamiast niego de_mirage, de_cbble.

Proponuje, aby każdy poza nagrywaniem dema wrzucił screena za smokiem, aby było wiadome, że ma 32 bity.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam wypowiedzi niektórych ludzi to zastanawiam się czy na prawdę można być tak mało inteligentnym człowiekiem, nie obrażając już bardziej.

 

Co do map to wszystko ładnie poza kabulem, który ma tylko jednego bs'a i nie jest mapą ESL. Zamiast niego de_mirage, de_cbble.

 

Proponuje, aby każdy poza nagrywaniem dema wrzucił screena za smokiem, aby było wiadome, że ma 32 bity.

 

No wiesz,każde pytanie jest ważne bo nie wielu, nie wie o co chodzi :D

 

Ja jestem Za mapą mirage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale ile można zadawać te same pytania? Niech każdy przeczyta cały temat, a nie końcówkę bo robi się niezły spam.

Proponuje, aby na czas rozgrywania meczów zostało dodane HLTV z dostępnym adresem, aby widzowie mogli oglądać starcia adminów :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W sumie można by było, ale Fresh ma czas w czwartek do 22:00-22:30 , później jest zajęty.
Chyba, że byśmy zaczeli o 19. Ja też wolałbym zrobić to w dzień !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności