Skocz do zawartości

Podanie na administratora BBoleQ


BBoleQ

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer: BF2 + FFA

2. Nick: BBoleQ
3. Imię: Bartosz
4. Wiek: 14,5
5. Znajomość Amxx(0/10): 3/10 (coś tam się orientuje, ale nigdy nie byłem adminem, dlatego warto chociaż raz spróbować. Oglądne jakiś poradnik i ogarnę :D )
6. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Składka(Tak/Nie): Nie
8. Czas spędzony na forum: Ok. 1h
9. Opisać siebie: Jestem Bartosz, mam 14,5 lat. Lubię oglądać anime (szczególnie One Piece), lubię filmy i gry o tematyce wojennej, jestem fanatycznym fanem The Elder Scrolls, Gothic'a oraz Wiedźmina.
10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: O ile się zdaje, trochu ich tu mało, a czasami widzę, że przydaje się wizyta administratora, a tym bardziej jeśli aktywnie gra na danym serwerze. Oprócz tego drugim powodem jest to, że już paru graczy zgłosiłem robiąc demko, a tak to przynajmniej będę miał szybciej. :D
11. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy; Będzie musiał wrzucić ss'y, które mu zrobię. Ewentualnie mając niezbite dowody ban nieodwołalnie.
 -Gdy ktoś nadużywa micro; Upomnienie, po 2-3 upomnieniach ban według regulaminu.
 -Nadużywa Kultury na serwerze; To zależy, nawet kilka godzin jeśli niemiłosiernie przesadzi.
12. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam

 

Ps. Chciałem tylko dodać, że mam nadzieję niektóre niespełnione wymagania zostaną pominięte. ;) Czekam na opinie i uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 razy nie, dziekujemy! No pewnie znajdzie sobie lepszego, po co wam admini, niech cheatuja... Zartuje, mimo wszystko dzieki za opinie i poswiecenie kilku sekund, do zobaczenia na serwerze! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... ja zostałem przyjęty na admina z H na serwie ok.10 i potem jakoś szło

Ja bym był na Tak bo jesteś prawie zawsze ale krótko noi wypowiedziałeś się w swoim podaniu...

 

Pograj trochę,oraz bądż troche dłużej na forum i złoż podanie za tydzień.

Sory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Na razie nie. Dobij więcej godzin i pokaż że ci zależy. Non Steam = składka.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności