Skocz do zawartości

Shana ..


Tiran

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Gimbus


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Shana

3.Admin/Gracz :  admin

4.Data i godzina:  11:15

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): poco ;d ?

6.Opis sytuacji: to tak gram sobie,gram i widzialem gracza ktory ma aima poniewaz swietnie skanowal przez sciany z bania zabijaj bez celownika zawsze z bania .. to napsialem na glownym ze ten gracz ma aima i niewizialem ze shana wbil i dal mi kick bo cheaty zglasza sie na u@   a poco mialem pisac na u@ jak admina zadnego nie bylo .....  to shana niby sprawdzil tego gracza ktory nadal tak swietnie skanowal i  dal mu bana za klture bo chyba raz przekla zamiast wstawic mu ss .. to napisalem hahahah i on napisalal ze jest czysty .. to naspaielm mu ze jest chyba niewidomy .. i dal mi bana za obraze administratora ...

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to cała prawda sprawdziłem Go był czysty po czym przeklnał ( obraza gracza Daniel. który potwierdzi ) później nazwaleś Mnie niewidomym to dalem bana na 1h bo cie dobrze znam i nie dalem na 3h wiec nie widze problemu w tej skardze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak dowody są potrzebne Tiran...Zawsze się zgłasza na u@ bo jak admin ma inny nick niż wszyscy go znają to i tak to widzi i może wejść na specta i banować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności