Skocz do zawartości

krótko zwięźle i na temat


BezrobotnY

Rekomendowane odpowiedzi

....tak jak w temacie up

 

 

...albo ogarniecie adminow do czyszczenia serwera albo serwer spadnie na DNO!

to co sie dzieje na serwerze to jakas masakra......!szczerze???to dawno takiego bajzlu nie widzialem a moge napisac cos na ten temat bo gram od 2007r.Moze by tak H@ wbil i zobaczyl jaki jest rozpierdol na serwerze....

godz.  09:00 z 3 odpalonych.....godz. 12:00 z 7 odpalonych....godz, 17-20:00 z 8 odpalonych....a po 22:00 to juz jest masakra 80% graczy lata odpalonych i to moga potwierdzic stali gracze tego serwera.Sa admini ktorzy wbija na serwer to fakt,poczyszcza i wyjda(2-3min.)

 

 

 

....z calym szacunkiem dla sieci cs-classic.pl ale to chyba nie jest WYLENGARNIA cziterow?!

 

Ps.ja nie szukam spiny i nie mam do nikogo problemu,chce tylko pograc w spokoju z uczciwymi graczami

 

 

Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Najlepiej napisać do mnie na GG (prawie zawsze jestem) lub skontaktować się z Blaze, a także możesz napisać na SB. Nie jestem w stanie zmusić adminow do siedzenia, zwłaszcza że niektórzy są osobami pełnoletnimi i zgłosili swoją nieobecność w danym dziale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tylko ze ta sytuacja powtarza sie kazdego dnia,,,wbij na serwer i zobacz ilu graczy jest z STEAM...malo?pewnie ze tak bo przy 22 graczach gra 80%odpalencow na NS wiec STEAMOWCY opuszczaja serwer.......rozumisz mnie teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja to rozumiem, tylko nie mogę mieć na wszystko wpływu.
Do mnie można zawsze napisać na GG i zawsze wejdę mimo iż ostatnio mam straszny zapierdol to zawsze wejdę.
Trzeba też postawić się w mojej sytuacji, niektórzy admini są osobami starszymi (tak jak napisałem wcześniej) i nie mogą często siedzieć, nie mogę ich też usunąć tylko dlatego że nie mają pełnego czasu bo bedzie jeszcze gorzej.

Zawsze można napisać podanie, jeżeli widzę że jakaś osoba jest "ogarnięta" i siedzi na serwerze to mogę dodać jej tego admina.

 

Po prostu nie jestem w stanie załatwić wam 100% ochrony, to od was zależy czy serwer będzie pełen czitów czy pełen czystych graczy.

Z tym twoim 80% odpaleńców to też przesada bo byłem niedawno na serwerze i do teraz zbanowałem kilka osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomek gram w cs-a 7 lat wiec nie jedno widzialem i nie jedno slyszalem.....

jezeli ktos sklada podanie o admina to ma wypelniac swoje obowiazki!,skladanie podania by mic tylko range to dla mnie smieszne bo jeste naprawde duzo graczy ktorzy by spelnili wymagania lepiej niz ci obecni.

 

 

 

 

... dziekuje ci za logiczne i skladowe wytlumaczenie mojego problemu jak i problemu tego serwera,mam nadzieje ze sytuacja sie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

ziomek gram w cs-a 7 lat wiec nie jedno widzialem i nie jedno slyszalem.....

jezeli ktos sklada podanie o admina to ma wypelniac swoje obowiazki!,skladanie podania by mic tylko range to dla mnie smieszne bo jeste naprawde duzo graczy ktorzy by spelnili wymagania lepiej niz ci obecni.

 

 

 

 

... dziekuje ci za logiczne i skladowe wytlumaczenie mojego problemu jak i problemu tego serwera,mam nadzieje ze sytuacja sie poprawi.

No to niech tacy się pokażą, na razie tych podań jest dość mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech tacy się pokażą, na razie tych podań jest dość mało.

prosze bardzo   http://forum.cs-classic.pl/topic/14552-bezrobotny/

 

nie mam pytan!

mam doswiadczenia wiecej niz twoich kilku adminow razem wzietych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

prosze bardzo   http://forum.cs-classic.pl/topic/14552-bezrobotny/

 

nie mam pytan!

mam doswiadczenia wiecej niz twoich kilku adminow razem wzietych:)

Ja tam mogę w sumie pochwalić polaczekkkkk który wg mnie ma większe doświadczenia. :)

 

 

Temat chyba wyczerpany, na serwerze postaram się ogarnąć tą aktywność adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Właściciel

Wiadomość Automatyczna

 

 

Ten temat został przeniesiony z "Serwery Cs-Classic#2[Only DD2/Inferno/Nuke] Cs-Classic.pl| | Pukawka.plFFaDyskusje" do "Tematy ZamknięteArchiwum ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności