Skocz do zawartości

HELP!!!


ReNe PSD

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocy właśnie skończyłem oglądać zajebisty serial "WAWA NON STOP"  i nie mam pomysłu na inny. 
Więc przechodzę na filmy .. i tu jest problem bo nie wiem jaki pooglądać . Oglądałem już masę filmów i nie mam pomysłu na nowy tytuł. Mam nadzieję, że pomożecie mi wybrać ciekawy film do pooglądania. 
Kategorie jakich nie lubię:  Horror, animowane, historyczne itp. 
LUBIE: komedie, dramat, akcja itp 
NP. American PIe, wieczny student, Kac Vegas i dużo więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Jestem Bogiem i nie mówię tu o polskim filmie, tylko o amerykańskim. Mi się spodobał, był ciekawy, z dreszczykiem emocji, ale żaden horror. Myślę, że się spodoba :)

 

Jestem innego zdania Jestem Bogiem nie jest wcale ciekawy film oglądałem 3 razy by go jakoś ogarnąć nie da się naprawdę nudy ten film nie ma ciekawych scen i tp..  Polecam jak na przyszłość obejrzeć sobie dla śmiechu Transporter 1 2 3 inaczej ten sam aktor gra w filmie adrenalina co też jest ciekawy i śmieszny części też ma chyba z 3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem innego zdania Jestem Bogiem nie jest wcale ciekawy film oglądałem 3 razy by go jakoś ogarnąć nie da się naprawdę nudy ten film nie ma ciekawych scen i tp..  Polecam jak na przyszłość obejrzeć sobie dla śmiechu Transporter 1 2 3 inaczej ten sam aktor gra w filmie adrenalina co też jest ciekawy i śmieszny części też ma chyba z 3 ;)

 

Każdy ma swoje zdanie, mi akurat spodobał się tem film i polecałem go znajomym. ;)

 

Inny fajny film to np. Igrzyska Śmierci, tam się dużo dzieje, ostatnio wyszła 2 część tego filmu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecność- nie zasniesz ^^

Niezłomny - podobny do po prostu walcz

Pan życia i śmierci- stary ale dobry

Wypieprzaj z ta obecnoscia posrany film nienawidze takich filmow xd. Dzieki za niezlomnego jak podobne do po prostu walcz to napewno obejrze :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności