Skocz do zawartości

Kanały


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję, aby zrobić dodatkowe kanały z nazwą "Kanały muzyczne" i umieścić tam bota który będzie dawać użytkownikom muzykę przeróżnych rodzajów, disco, hip-hop/rap itd...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie jest najlepszy pomysł zważywszy na małą liczbę użytkowników. TO po 1, po 2 wątpie żeby ktoś chciał się zajmować takimi rzeczami bo to jest masa roboty.Po 3 na ts3 jest ranga forum i każda osoba mająca DJ będzie miała kanał muzyczny na swoim kanale więc kto będzie chciał to tam wnije

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował znalezienie opiekuna TS3 będzie to mniej pracy dla Buźki. Więc jeżeli opiekun będzie chciał aby ktoś tam przebywał na pewno będzie przesiadywał z włączonym botem. Myślę że na to stanowisko znalazło by się kilku kandydatów. Mogę urozmaicić moją propozycję ale jeżeli Buźka będzie chciał usłyszeć moją propozycję to nie omieszkam mu przedstawić ja na GG ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczekkkk i tak wątpie że by ktoś tam siedział. Opiekunem serwera jeżeli miałby ktoś zostać to by musiała być osoba zaufana itp. Ale narazie Karol chyba nie ma głowy do szukanie takiej osoby xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja bym proponował znalezienie opiekuna TS3 będzie to mniej pracy dla Buźki. Więc jeżeli opiekun będzie chciał aby ktoś tam przebywał na pewno będzie przesiadywał z włączonym botem. Myślę że na to stanowisko znalazło by się kilku kandydatów. Mogę urozmaicić moją propozycję ale jeżeli Buźka będzie chciał usłyszeć moją propozycję to nie omieszkam mu przedstawić ja na GG ;)

Znajdź mi takiego opiekuna to pomyślę czy go wezmę bo i tak ktoś musi się tym zajmować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź mi takiego opiekuna to pomyślę czy go wezmę bo i tak ktoś musi się tym zajmować.

 

Ja mogę, chociaż dla Was to może być śmieszne no bo 1 post itp. ale wiecie zawsze można zrobić kopię zapasową ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie lepiej dać opiekuna komuś odpowiedzialnemu, a nie komuś kto dopiero ma aktywność na forum w postaci 2 lub 3 postów ... 

Taka jest moja opinia.

Chyba mam nawet propozycje opiekuna ;)

 

Chciałbym widzieć mine tych ktorzy mysleli,  ze im sie uda ;)

Edytowane przez Mucha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Karole i nikt z tych użytkowników co pisali nie dostanie ani opiekuna ani admina. Dlaczego?  Odpowiedź jest prosta, nawet na chwile nie byliście na ts bo siedzę tam 10h na dobę. Opiekun zostanie wybrany z grona adminów serwera

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności