Skocz do zawartości

Propozycja


Siom

Rekomendowane odpowiedzi

Można zablokować nick Gracz || CSC ? Większość osób gdy ma waszego Counter-Strike ma taki nick i dochodzi do wiadomości typu :

-To mój nick on się podszywa

-Te lvl biłem ja przenieś mi je gdzieś

 

 

Proponuje zablokować całkowicie ten nick lub od czasu do czasu kasować mu poziomy

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest domyślny nick naszego cs'a. Tak samo jak w innych jest Player tak u nas jest Gracz || CSC. A Ty myślisz, że jak zablokują ten nick to przez mikrofon nie będą gadać przez mikrofon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo te większość osob co ma tego cs nie potrafi zmienić nicku i jeżeli sie zablokuje to wgl nie wejdą. Możesz tak zrobić amx_addnick "Gracz || CSC" ale to sa idioci wiec strata graczy bo nie potrafią zmienić nicku. Niech będą, jeżeli sa sprzeczki >to mój nick, to odpowiedz im zeby sobie zmienili, opcje > .. Albo im sam zmień ale to jak ci sie chce ;) amx_nick "Gracz || CSC" "nowy nick" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat już był rozpoczęty przeze mnie i wtedy zostało wszystko wyjaśnione, że to jest nick podstawowy i nie ma co tutaj zmieniać.
Z drugiej strony popieram Siom, ponieważ też mnie irytują wiadomości typu " to moje lvl " lub " podszywka pode mnie " to są dzieci małe, które nie umieją nawet zmienić nicku :D ( bez obrazy jeśli kogoś obraziłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności