Skocz do zawartości

Polecam, mój ulubiony aktor w filmie - "Ong Bak"


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Ong Bak

Opis filmu:

Kino akcji z Tajlandii. Tytuł filmu to nazwa posagu Buddy, którego głowa zostaje ukradziona. Ting, chłopiec ze świątyni Ong-Bak, specjalista od tajskiego boksu, rusza w drogę, by odzyskać skradziony posag. Później następują kaskaderskie popisy i walki w stylu muay thai, czyli tajskiego boksu. 
"Ong-bak przywraca wiarę w to, ze walki Wschodu na ekranie maja jeszcze sens - ze, nadal mogą być tym, co określa bohatera. 
Większość filmów o sztukach walki daje się streścić w kilku słowach: bohater zmuszony do pościgu/ucieczki musi kolejno walczyć z kolejnymi czarnymi charakterami i wygrać, bo jeśli przegra, ucierpi jego wioska/honor/rodzina/kobieta. Z "Ong-Bak" jest podobnie. Uczciwa nawalanka z Tajlandii.


Od siebie dodam, że kiedy pierwszy raz zobaczyłem ten film, przypadł mi do gustu jak żaden inny, oglądałem go już ze 100 razy i mogę jeszcze więcej :) Tak samo jak ten:


Obrońca / Tom Yum Goong

Gatunek: Akcja Sztuki walki
Produkcja: Tajlandia
Premiera: 11 sierpnia 2005 (świat)
Reżyseria: Prachya Pinkaew
Scenariusz: Kongdej Jaturanrasamee, Napalee, Piyaros Thongdee, Joe Wannapin

Opisik filmu:
Wojownik Muay Thai wyrusza do Australii, by odzyskać skradzione słonie. 
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam również widziałem i oglądałem all części jestem zachwycony mimo to że to film na podstawie starych sztuk walki ale polecam warto obejrzeć Like. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności