Skocz do zawartości

Kowalczyk po prześwietleniu. "Wielowarstwowe złamanie"


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

kowalczyk_meta_soczi_2014_pap_650.jpeg

 
Justyna Kowalczyk przeszła prześwietlenie kontuzjowanej stopy. Diagnoza wykazała "wielowarstwowe złamanie". 
 
Reprezentantka Polski zamieściła na facebooku zdjęcie kontuzjowanej stopy. Opatrzyła je komentarzem: "Prześwietlenie mojej stopy. Wielowarstwowe złamanie. Z pozdrowieniem dla wszystkich "ekspertów" :)) Spokojnie, biegam dalej" 
 
justyna_kowalczyk_stopa.jpeg
 
W sobotę Justyna Kowalczyk zajęła 6. miejsce w biegu łączonym na 15 km podczas swojego pierwszego startu na igrzyskach olimpijskich w Soczi. - Za kilka godzin zobaczymy, czy bardziej pokiereszowałam nogę. Biegłam na środkach przeciwbólowych, inaczej się nie dało. To są igrzyska - powiedziała po zawodach reporterowi TVP. 
 
Reprezentantka Polski doznała kontuzji jeszcze przed występem w Pucharze Świata we włoskiej miejscowości Dobbiaco (Toblach). Na koronnym dystansie 10 km "klasykiem" zajęła tam piąte, najgorsze od lat, miejsce. Czterokrotna medalistka olimpijska mówiła wtedy, że diagnoza bolącej stopy będzie znana dopiero po jej występie na 10 km techniką klasyczną. 
 
Ostatecznie prześwietlenie przeprowadzono już po pierwszym starcie Kowalczyk w Soczi. Lekarze zdiagnozowali "wielowarstwowe złamanie". Justyna Kowalczyk zapowiada, że mimo poważnej kontuzji będzie kontynuowała swoje starty na igrzyskach. 
 
źródło: wp.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności