Skocz do zawartości

Skarga .


Tiran

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Gimbus


2.Nick admina/gracza który zawinił: Mucha

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 21:10

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  nisety musimy poczekac na hltv poniewaz nie ma jeszcze tej mapy ..  juz mam mapke i jak ktos jeszcze chce sobie zobaczyc to polecam wbic na westwooda na poczatek mapy tak kilka minut pogladac bo jak widac meidziany jest winny ..

de nuke http://276339.node2.pukawka.pl/hltv-1402092042-de_nuke-1391974920-1391976360.zip   i tu westwood http://276339.node2.pukawka.pl/hltv-1402092107-de_westwood_big-1391976420-1391977920.zip  naprawde pozniej dostalem bana na 30 min a nic nie napisalem i na duscie bylo tak samo napisalem raz ku**a i dostalem bana ...

 

6.Opis sytuacji: to tak gramy sobie na de nuke podajze i tak mucha normalnie na spektla wbil i cos tam pisal cele itp .. no dobra to KrzyczMiedziany rzucil 1 raz he na bs ... i mnie zabil to byl bs ..  pozniej 2 raz zdazylem uciec i 3 raz zabil predator .. pisalem z 10 razy na u@ ze miedziany rzuca he na bs ale nic wkoncu mapa sie skonczyla i jest westwood to tak 1 runda i dobra mucha normalnie gral napsialem mu dalej ze miedzany rzucal he na bs i predator i inni gracze sa tego swiadkami a jak wyraznie mowi regulamin to zabrania rzucac he na resp mysle ze skarga sluszna     mowie odrazu ze jak tylko pojawi sie na hltv ta mapa to wrzuce tutaj i powiem ktora minuta a i jeszcze dostalem bana za kulture a nic nie napisalem ... obrazliwego ani nic .

 

 

No teraz to juz mucha przegiol napisalem raz ku**a i dostalem bana to bez przesady co nie ... do cholery .. za 1 slowo dostaje bana 

Edytowane przez Tiran
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wbilem na de_nuke 2 min przed końcem mapy jeżeli dobrze pamiętam i bylem jeszcze zw bo musiałem cos załatwić. Potem owszem pisałeś mi o tym he na bs’a ale dopiero na westwoodzie a ja nie banowalem gracza bo nie widziałem jak rzucał nie było mnie przy tym a bądź co bądź ostatnio kazales mi zbanowaniem gracza który rzucił he na miejsce odprowadzenia hostow na officie po 2 na de_dust2_mini przyszedłes grasz grasz a tu cytując piszesz (...) 'kurwa' a nie ku*** wiec ban za kulturę słuszny poza tym Ty i kultura to dosyć częste bany wiec nie wiem o co się spinasz ale ok :) Tyle ode mnie. Dodając jeszcze mogę powiedzieć, że nie raz patrząc na u@ i widząc napisy 'Gimbus przeklina' Gimbus ban powód kultura' 'Gimbus nie przestrzega regulaminu' za każdym razem ostrzegam na y@@ jednak jak widać nie pomaga :) wiec radzę przestać składać skargi tylko po prostu zachować odrobinę rozumu i odpuścić sobie wulgaryzmy ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również myślę że napisanie skargi na Muche jest nie słuszne ponieważ chciał  uspokoić gracza przypominając mu ze istnieje coś takiego nie strasznego ja Kultura czy zachowanie pośród innych graczy na serwie , nie raz bywałem takie akcje i myślę że dobrze zrobił może w końcu do kogoś dotrze by się zachowywać a nie bluźnić jeden na drugiego Ja tak i Mucha i reszta chłopaków z administracji wie że tego się trzeba pilnować i stosownie lekko podchodzić do graczy czy administracji następnym razem kolego pomyśl zanim coś zrobisz :]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbus, to chyba Twoja 8 skarga na admina i wszystkie były niesłuszne.. Mucha jak ma z/w to raczej nie sprawdzi kogoś bo go nie ma. A co do kultury to jestes najbardziej wulgarnym graczem w calym Cs-classic więc ten ban pewnie był słuszny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie masz żadnych takich dowodów że ban nie słuszny.

Każdy admin 45k powie że jesteś najbardziej upierdliwy,wulgarny na tym serverze.

Nie potrafisz się opanować.Ciesz się że tylko 30min wyłapałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gimbus, to chyba Twoja 8 skarga na admina i wszystkie były niesłuszne.. Mucha jak ma z/w to raczej nie sprawdzi kogoś bo go nie ma. A co do kultury to jestes najbardziej wulgarnym graczem w calym Cs-classic więc ten ban pewnie był słuszny.

 jak to nie i napisalem 4 skarki i na wilka byla sluszna ..

 

jakie brak dowodow wyraznie widac jak na de nuke rzuca he na bs !! .. i to brak dowodow ? zreszta predator i inni gracze to potwierdza ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie się nie uda uspokoić jak wpadniesz w trans wyzywania i przeklinania Tiran ,i jeszcze śmiesz składać skargę... Masz tupet. Mucha to jeden z najlepszych adminów jakich znam a znam ich dużo. I jak nie wiesz co to znaczy "zw" to skończ swą karierę w cs'a. Ponieważ to nie ma dla ciebie i dla innych graczy sensu. I jeszcze ostatnie moje słowo: Chłopie naucz się pisać :) Bo wiesz przeklinać lubisz ale wiesz też trzeba mieć talent żeby Ch*j napisać przez samo H więc jeśli masz już pisać te słowa to zajrzyj w słownik. Nie mam nic więcej to powiedzenia :)

 

P.S. Pokazujesz jakim jesteś naprawdę "Gimbusem" :)

 

Pozdrawiam [VincenT_PatelniA][K.A.C]

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trian chwila chwila co ja mogę za mapę de_nuke skoro wbilem na 2 min i miałem zw wiec co ja mogłem zrobić. Poza tym dzisiaj na mapie de_dust_2006 czy jakoś tak było to samo gracz o nicku diseth rzucił he spory kawałek od bs a a Ty na u@ piszesz do mnie ze he na bs’a? Sam sobie zaprzeczają twoje teorie wiec skąd mam być pewien czy tamte he zabiły cie nie na bs ie lecz daleko od niego a Ty nie chcesz poprostu aby jakikolwiek gracz był od Cb lepszy. Zacznij grać bo to jest nudne tak samo na de_dust2_2002 ktoś Cię zabił obrazy piszesz mi na u@ o wh i AIM... Szczerze mówiąc gdybym za każdym razem sprawdzał tego co mi piszesz to zabrakło by mi czasu bo podajesz każdego dosłownie każdego kto Cię zabije.

TEMAT MOŻNA ZAMKNAC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o widze to Cie uswiadome Gimbus jak wyzywałes mnie i to zgłosiłem do muchy i teraz składasz skarge?? jebnij sie w łeb idioto bo najpierw robisz rzeczy wszyscy dokoac cb winni a ty niewinny ban sie nalezał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciebie się nie uda uspokoić jak wpadniesz w trans wyzywania i przeklinania Tiran ,i jeszcze śmiesz składać skargę... Masz tupet. Mucha to jeden z najlepszych adminów jakich znam a znam ich dużo. I jak nie wiesz co to znaczy "zw" to skończ swą karierę w cs'a. Ponieważ to nie ma dla ciebie i dla innych graczy sensu. I jeszcze ostatnie moje słowo: Chłopie naucz się pisać :) Bo wiesz przeklinać lubisz ale wiesz też trzeba mieć talent żeby Ch*j napisać przez samo H więc jeśli masz już pisać te słowa to zajrzyj w słownik. Nie mam nic więcej to powiedzenia :)

 

P.S. Pokazujesz jakim jesteś naprawdę "Gimbusem" :)

 

Pozdrawiam [VincenT_PatelniA][K.A.C]

ale nie pisales nic o zw .. tylko siedziales na tym spektlu i tyle a na westwoodzie pisalem ci na u@ ze predator i inni gracze sa swiatkami .. ale okej wy wiecie swoje ja wiem  swoje tyle w temacie a i co do orto w przeklinaniu to napsailem to tak jak typ przedtem tylko ja w cudzysowiu slepoto .

 

Dobra niechce mi sie juz tu pisac wiec ELO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pisałem z/w weś mnie nie denerwuj bo wbiłem na serwer na spec'a i pierwsze co zrobiłem to na y@@ napisałem "Z/W" ... 

Dobra temat close ;) Można zamknac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności