Skocz do zawartości

[UB]ub by Sn1peR. ;]


Sn1p3r

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : Sn1peR.
Link do SSów :http://speedy.sh/7zCut/cstrike.rar
Wycinek z konsoli(bez IP)* :

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:37393273'
[AMXBans] Your IP: '62.141.202.113'
[AMXBans] ===============================================

Serwer : FFA
Link do bana: Proszę o ub ssy dostałem do sprawdzenia ponieważ są dalsze skargi że mam wh heh dzięki :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mozna prosic o wycinek rozmowy z SAY ADMINS???podejrzewam ze gracz jest nie czysty a ssy ktore zostaly zrobione sa ukartowane,Dlaczego????na screenach widac jak sniper pisze na czacie dla adminow slowo teraz(zielony kolorek)po czym dostaje ssy :)wydaje mi sie ze to ukartowane bylo a po sprawdzeniu snipera na jednej z sieci zrobiono mu ssy ale dziwnym trafem sie mu zagubily wiec ich nie wstawil:)po tlumaczeniach BAN zostal:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego nie wiem móc co chcesz ale wiele osób mnie zna i wie jak gram możesz wymagać co i od kogo chcesz , gram czysto i nigdy nie miałem żadnych dopalaczy w twoim zakresie nie jest interesować się że przy zrobienu ssy napisałem na u@ teraz ponieważ w każdej chwili można zrobić w innym czasie ssy mimo to że jednak mam tu na sieci wiele zaufanych osób które doceniają to co robię i wieża że jestem czysty jeśli masz do tego jakiekolwiek inne dowody proszę wstaw je zanim dostanę ub ponieważ jest wszystko dobrze zrobione całkowicie inaczej możecie sobie demko kręcić podczas mojej gry i wstawić jeśli nadal macie jakiś problem drogi Bezrobotny bo do ciebie się zwracam nikt inny nie miał zastrzeżeń , hmm a z tego co wiem to dobry spinacz jesteś jak i na sieci i na serwie doszły mnie słuchy że coś ci nie pasuje miedzy mną a KaeR może i dla tego tak dziwnego posta napisałeś pozdro ^^ ;]


 


Dla ciebie odpowiedni kolorek byś dobrze zobaczył i zrozumiał :]


Zapomniał bym dodać że nie masz prawa w tym temacie się udzielać przeczytaj regulamin kolego :]


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche bardziej inteligentni gracze moga potwierdzic ze Sniper i KaeR to dobrzy kumple z sieci jak i forum i zawsze sie wspieraja,bronia na wzajem:)wystarczy poczytac posty,tematy :)

Dziwnym trafem taki dobry ziomek strzela ci ssy???po co???

 

Podtrzymuje moja prosbe o wstawienie rozmowy z SAY ADMINS jestem na 100%pewny ze te ssy sa ukartowane wlasnie przez tych graczy.

 

Zapomniał bym dodać że nie masz prawa w tym temacie się udzielać przeczytaj regulamin kolego :]

 

ty mi tu nie bedziesz decydowac czy ja mam sie wypowiadac czy nie,gdybym mial dostep do zapisanej rozmowy to bym ja tu umiescil-myslenie nie boli

 

 

Bezrobotny Ty akurat masz najmniej do gadania:) i skończ tą bez sensowną gadke. Ja też mam pewnie wh co? :D haha

akurat ty kilannn jestes slabym graczem,

prosze o WARNA dla uzytkownika,nic nie wnosi do tematu

 

Moje wypowiedzi sa uzasadnione,mam podejrzenia wiec sie wypowiadam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty BezrobotnY wolisz wszystkim szarpać opinie i robisz to celowo. Uwierz że nikt się tobą nie przejmuje, bo nie masz siły argumentów. Zjadam cie na śniadanie.
Sniper poprosił mnie o screeny - pytałem nawet czy mówi poważnie. Odparł że tak. Zrobiłem. Owszem ze Sniperem gram na tym serverze któryś rok, stąd się znamy i ufamy sobie, a nawet jak SnipeR wrócił to i ja mu screeny zrobiłem :) :) BANG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty BezrobotnY wolisz wszystkim szarpać opinie i robisz to celowo. Uwierz że nikt się tobą nie przejmuje, bo nie masz siły argumentów. Zjadam cie na śniadanie.

Sniper poprosił mnie o screeny - pytałem nawet czy mówi poważnie. Odparł że tak. Zrobiłem. Owszem ze Sniperem gram na tym serverze któryś rok, stąd się znamy i ufamy sobie, a nawet jak SnipeR wrócił to i ja mu screeny zrobiłem :) :) BANG

prosze o natychmiastowe odebranie admina graczowi KaeR i Sniper z wyzej wymienionych dowodow(przyznania sie do winy)+ o wstawienie ich rozmowy dla klarownej sytuacji.Dla mnie to jest oszustwo i jako zwykly gracz niewyobrazam siobie dalszej gry z takimi oszutami!mysle ze inni zwykli gracze sa tego samego zdania!

 

 

Moze i jestem spinaczem ale uczciwym,wy za to tego o sobie nie mozecie napisac OSZUSCI!

 

A koncowe oklaski ktore slyszycie naleza sie do MNIE :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tutaj przyznam rację bezrobotnemu bo to co teraz zrobiliście to komedia.

 

Złamanie regulamin, dawanie ss'ow bo niby gracze tak piszą ^ ^ 
Przecież oboje wiemy że takie ss'y nic nie dają, równie dobrze gracz może powiedzieć że admin wyłączył WH lub cokolwiek.

 

Zaczynacie sobie robić jaja i takimi "Zabawami" psujecie opinie sieci

 

 

Kaer traci admina, a snajper przy następnej takiej zabawie traci admina.

 

 

 

Nowa informacja,

Snajper traci admina za multikonto
http://forum.cs-classic.pl/user/7890-r3mksmp3/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności