Skocz do zawartości

ub ptrwww2


ptrwww2

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana i nie mogłęm dokończyć rzeczy z tego wynikających ... wróciłem dopiero wczoraj że szpotala. SS"ów nie mogłem znaleźć.

 

Nick : ptrww2

Link do SSó: nie mosiadam,,, nie moge znaleźć ..

Wycinek z konsoli: 

 [AMXBans] You are banned from this Server! 

[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : ptrwww2
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 

 

Serwer : FFA

Link do bana : http://amxbans.cs-cl...st.php?bid=9018

 
Moglibyście sprawdzić to demko z tej mapy ... czy coś w tym stylu ? Albo jakoś pomóc ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich nie ma ... czy wogóle zostały zrobione ? Może mogły mi sie usunąć , gdy dali mi bana(ja pierdykam za nic !!!) zawiesił mi się komp. I siłom rzeczy nie mogłem nic zrobić , to wyłaczyłem z załacznika , cały cs mi się zrestartował , nie miałem serwerów i ustawienia musiałem robić od nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ich nie mam , kurde . Sprawdzcie to demko , jakbym miała aima albo coś to widac. 

Da rade , serwer jest gites i chciałbym pograć . A teraz mam wolne do konca tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym sie wstawic za graczem ptrwww2, probuje chlopak juz pare dni sie odbanowac i nawet mu pomagalem na privie jak znalesc te ssy. Powiedzialem zeby zobacz na YT moze tam znajdzie jakas pomoc. Demka rzeczywiscie sa niedostepne od 7-2-2014. Gralem z nim troche na serwie i nie bylo z nim problemow. Wiem ze nie czituje,chce pograc dlatego prosze dzial UB-TEAM o pomoc dla chlopaka. Wiem ze nie powinienem sie wychylac ale glupio mi sie nie wstawic.Damian

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności