Skocz do zawartości

Spremium snajper


Tato wylacz pralke bo mam

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ten snajper jest przesadzony nie widac go i jeszcze ma 1/1 z awp,to sie zastanowcie albo mu dajecie 1/1 albo niewidzialnosc wiem ze to kosztuje 23 zl ale grac sie nie da bo ten kurde kampi i ciebie ma na strzala,ta gra sie robi zalosna;/albo zrobice mu zeby go ylo wiecej widac 90lub 100/255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem 2 mapy, ja nie mialem zadnego problemu z zabijaniem Kill'a na tej premce wiec nie wiem w czym problem, pozatym te TYSIACE monet mozecie wykorzystywac na kupowanie perku " sokole oko " to raz a 2 nie widzialem zeby osoba z ta premka miala 100/0 wiec ja problemu zadnego nie widze, Ale poczekam na opinie dalsze 90/255 napewno nie jak juz to dostanie 10-15 wiecej i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ta klasa ma 3 bardzo dobre umiejetnosci (1/1 z AWP / gdy stoi niewidzialny / widzi niewidzialnych) ... moim zdaniem to za wiele ... i powinna byc usunieta 1 umiejetnosc ...

 

dla porownania dodam ze mistrz celnosci ktory jest takze klasa Spremium ma tylko 2 umiejetnosci (brak rozrzutu / podwojny skok) 

 

jesli Administracja nie chce usunac jakiejs umiejetnosci z klasy elitarny snajper to prosze o dodanie 3 umiejetnosci do klasy mistrz celnosci ( wkoncu to tez klasa Spremium) (najlepiej zmniejszyc jego widzialnosc do tego samego poziomu co w klasie diabel)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że to jest klasa SPremium a nie premium.

Według mnie powinna zostać tak jak jest, lepszą propozycją jest ulepszenie Mistrza Celności (tak jak zaproponował K0nlu).

Tak jak Rybak ja też nie widziałem, żeby ktoś jakoś masakrycznie odbiegał statami od reszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajcie, że to jest klasa SPremium a nie premium.

Według mnie powinna zostać tak jak jest, lepszą propozycją jest ulepszenie Mistrza Celności (tak jak zaproponował K0nlu).

Tak jak Rybak ja też nie widziałem, żeby ktoś jakoś masakrycznie odbiegał statami od reszty.

Masz ta klase to od razu nie. Za mocna jest czlowieku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzicie.. zostały wprowadzone klasy Spremium, które kosztują ponad 20zł ...
Ja tu rozumiem obie strony bo za 20zł chciałbym mieć coś dobrego, ale rozumiem też płakanie "normalnych" graczy.
Jaki z tego morał? KUPUJCIE S PREMKI XD!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze jest wszystko tylko wezcie mu to widoczność zwiekszcie:),bo go wogole nie widac na takich mapach jak eldorado,westwoody inferno nuke itd dajcie mu jak u diabla i bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności