Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Serwery Counter-Strike 1.6
1
Only DD2
54.38.58.71:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Prosty avatar dla Zielonych Grafików

SMOKE
 Share

Recommended Posts

to nie jest trudne lecz łatwe. Skruciłem to jak najbardziej..Myślę , że każdy skuma o co biega..:)Więc zaczynamy :):)File -> open... i wyszukujesz na dysku obrazek po wczytaniu za pomocą narzędzia crop zaznaczasz na obrazku interesujący cię fragment, klikasz prawym klawiszem myszy a potem na kadrowanie. dodanie efektów i innych dupereli wiąże się z zabawą np. w menu filter po tej zabawie dajesz na menu Image -> Image size... i tam określasz w pikselach jakie wymiary ma mieć obrazek. następnie z z menu File wybierasz save as.. lub (save for web), tam wybierasz nazwe i format pliku i zapisujesz na dysku najlepiej wybierać jpg, gif i png - a który konkretnie to zależy od przeznaczenia i ilości kolorów jeżeli jest ich mało to warto użyć .gif gify można zapisać także bez tła, ale wtedy trzeba pobawić się z wycinaniem go za pomocą np. narzędzia lasso lub eraser (gumka)Mile widziane piwka..wrazie jakiegos problemu lub niejesności pisz na pw lub gg.:)

to nie jest trudne lecz łatwe. Skruciłem to jak najbardziej..Myślę , że każdy skuma o co biega..:)

-jak coś nie jest trudne to wiadomo że jest łatwe-"skruciłem"? myślałem że "skróciłem" -.--każdy skuma o co biega? jak nawet nie wiadomo co to za program -.-Opisałeś od tak, żadnych konkretów a co najważniejsze - nie napisałeś w jakim programie -.-Tutaj akurat chodzi o PS'a

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines