Skocz do zawartości

Polskie prawo


Mucha

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka wasza opinia o Panie T. Który dzisiaj do godziny 23:59 ma ujrzeć świat nie zza krat więzienia... Wasza opinia na temat Polskiego prawa? Jestem ciekaw co potem co jak sytuacja sie powtórzy ? Kto za to odpowie ? Jakie sa wasze opinie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma druga szanse i podobno ma poddac sie kastracji, ale to troche gupie, ze inni siedza za niewinnosc a czlowieka ktory zabil 4 osoby i byl pedofilem wypuszczono po 25 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No PARANOJA koles za posiadanie 5-6 g marihuany ktore spali i juz nie ma dostanie tyle co koles za zabicie i gwałt  na bezbronnych dzieciach ? WTF o.O gdzie tu sens i logika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzywna, ew. zawiasy ...no i oczywiście zależy z jaką ilością i czy nie puścisz pary z dupy bo jak na "własny użytek" to jeszcze dojebią spotkania AN : )


A tak do  tematu to ... BO TO POLSKA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu służby więzienne ochraniały go podczas 25lat jego pobytu - gdyż współwięźniowie chcieli dobrać mu się do dupy.

 

Teraz trynkiewicz jest pod ochroną policji, my płaciliśmy i płacimy za jego ochronę. Podczas kiedy policja zamiast pilnować tego drania mogłaby robić zakupy starszym ludziom i wniosić im je na trzecie-czwarte piętro.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to w ogóle za pomysł zamienić karę śmierci na 25 lat.. Jak już to na dożywocie. Nie powinien nigdy wyjść z więzienia. On nie jest sprawny psychicznie i nie wie co zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł siedzieć wtedy kiedy jeszcze nie było telefonów, teraz wyszedł i jest jak Andzia w dropsach...
Za każde dziecko dostał wyrok śmierci, 4 razy by go zabili - ale przepraszam, to przecież Polska. 
Nie no żarty żartami, ale moim zdaniem powinni go trzymać dożywotnio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się nie odnajdzie w teraźniejszym świecie. Tak jak Jamesov zauważył, Trynkiewicz poszedł siedzieć 25 lat temu, a przez ten czas wiele się pozmieniało. Można w sumie porównać jego historię do tej z filmu "Skazany na Shawshank" jednego z więźniów, który po 25 latach odsiadki nie może wrócić za mury więzienia chociaż tego pragnie i rzuca się na linę. Więc wydaje mi się, że Trynkiewicz popełni samobójstwo albo będzie chciał dalej siedzieć.

@Btw. Zauważyliście, że w telewizjach już cicho o nim?xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak jestem zdania ze kulka w glowe i spokoj takiemu sie nie wybacza takiech sie poprostu rozpier*ala i spokoj...

 

Wiem co zrobił, ale nie popieram tego żeby zabijać ludzi... To nie średniowiecze, jak już dożywocie. 

 

James0v ma rację, nie odnajdzie się w tym świecie, nie da sobie rady.

 

Danielek trochę ucichło, ale powinno być o tym głośno, ponieważ taka sytuacja nie może mieć miejsca.. Cyrk na kółkach wypuszczać pedofila, który zabija dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności