Skocz do zawartości

Skarga na admina Lowca Aka Nufel^^


malcio

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: malcio

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Lowca Aka Nufel^^
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: 11.02.2014  22:50
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
[COD:MW] Dostales 240 doswiadczenia za wygrana runde.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Nie wykonujesz celi'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1938213099'
[AMXBans] Twoje IP: '87.116.214.154'
[AMXBans] ===============================================
Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoj
6.Opis sytuacji:Po pierwsze nie robie tego ze złości ALe wbija gosc kuzwa ni z gruchy ni z pietruchy i bach ban za nie wykonywanie celi przy czym drugi admin przez cala mapke nie mial zastrzezen i nie dal mi nawet ostrzezenia no nie <Koniu> i to jest dla mnie nei zrozumiale jak moge dostac bana za niewykonanie celi jak zostaje mi 30 sekund ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj łowca to ja parnassu . I patrzałem cały czas na cb . Poza tym byłeś 1 vs 1 i zamiast cele to sobie na kosy poszedłeś .
A do nicku to zmieniłem na chwile bo chce nabić lvl na innej klasie i pisałem na serwie to ja parnassu . 
pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bo gosc sie zgodzil a po drugie mialem 30 sekund ja tez mam robic wam adminom  screeny jak nie wykonujecie ludzie kazdemu sie zdarza takie bajki to mi nie wciskajcie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malcio ja jestem nowym Adminem i nie upominam graczy indywidualnie tylko wysylam komunikat o wykonywaniu celi danej mapy ... jesli dostales wczesniej ostrzezenie od ktoregos Admina i na nie nie reagowales to niestety ale ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem przecież 2 razy "CELE!" .
Nie były wykonywane , więc dałem ci bana i teraz robisz z siebie pośmiewisko , że dostałeś słusznego bana ...

A co do czasu to dedłeś , więc wtedy zareagowałem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha bo to jest prawda wy tylko an forum cwani a tak to dzis 3 razy admin nie wykonywal celi bo mial malo hp nie bede mowil ktory wiec wiesz po dtrugie na rozsadek wez 30 sekund ci zostaje i co juz musisz biegnac po pake a rywal niech cie zabije po trzecie nie zycze sabie Takich tekstow typu : "teraz robisz z siebie pośmiewisko , że dostałeś słusznego bana ..."-troche kultury jak na admina wypadalo by:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę cię ty mnie kultury nie musisz uczyć a więc żegnam dostałeś słusznego bana i tyle. Pisałem cele nie reagowałeś a po za tym nie było 30 sek tylko mniej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak mniej proste ze szary czlowiek nic nie zdziala bo admini sie bronia i na skargi sa przymykane oczy nie ale przesadzacie na prawde bo nikomu nic nie przeszkadza tylko wam:) Elo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności