Skocz do zawartości

czupakabra / PW


BezrobotnY

Rekomendowane odpowiedzi

ze wzgledu na to iz mam 2 warny:)nie moge ci odpisac na PW jak i innym uzytkownika tej sieci:) napisales do mnie na PW w tej sprawie   http://forum.cs-classic.pl/topic/15199-czupakabra/

 

PW cyt:
Haha śmieszny jesteś...
Gram od ponad 7 lat w csa na słuchawkach creative ... grając ligi esl i gb, Steam 2k7 przegranych godzin w csa 3,353 godz. łącznie to tylko na steamie a grałem jeszcze wcześniej około roku na nsie, a Ty człowieku śmiesz mi wpierać że mam wh ?

pozdrowienia nie mam pytań serverownia gówna warta
 
 
Moja odpowiedz:
a co ja mam z tym wspolnego?ja cie banowalem?ja rozpisalem demko?nie jestem administratorem a tym bardziej UB TEAM lub osoba z flaga ktora ocenia demka i wydaje werdykt.Zobaczylem demko i sie wypowiedzialem na tyle ile sam zobaczylem wiec nie wiem o co twoje pretensje do mojej osoby(ja zawsze moge sie mylic)........Pisz odwolanie a nie mi na PW/ja tu wladzy nie mam i miec nie bede.
To ze Kaer i Sniper stracili posade po moich wypowiedziach nie oznacza ze ja mam tu ostateczne slowo bo nawet bym nie chcial by tak bylo,wiec na przyszlosc zglos sie do odpowiedniej osoby zanim zaczniesz mnie obrazac na PW.
POZDRO.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności