Skocz do zawartości

Skarga na Koniu aka -Boom-


Pale Bongo

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Pale Bongo ZZPHIM

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Koniu (-BOOM-)
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina:  19:22
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  świadkowie np (123Adrian)
6.Opis sytuacji: pisząc do admina , że koleś ma czity na eldorado czekalismy na bana hm jakies 18 min gdyby nie  admin parnasu to -boom- miał dalej to w 4 literach i pogrywał sobie olewając to co się pisze do niego ...
 
2 mapa cs assault - pisałem do niego o banowanie ctków kampiacych na dachu olał to igrał sobie dalej wkoncu 50 % serva zaczeło pisać dalej to olewał ,
po czym napisałem że jest Botem nie adminem i taki efekt tego
 
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Obraza Admina'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_ID_LAN'
[AMXBans] Your IP: '83.144.113.50'
[AMXBans] ========================================
 
haha mi umiał dać bana na eldo i assault koleś latał na wh olał to nawet nei wbił na specta , gdyby na eldo nie parnasu cziter biegałby dalej , a gdyby nie qsia na assaulcie to cziter i kamperzy dalej by grali jak grali do momentu bana .
 
dodam do tego ze -BOOM- kampił na eldo kolo respa jak muto napisałem to odpisał mi " nie płacz"
 
admin łamiacy regulamin to chyba cos nie tak , i widze to nie 1 skarga tylko juz któras z kolei , a za expienie powinniscie mu ADMA ODEBRAĆ  TEN KOLES TO DZIECKO UDAJE STARSZEGO ALE TO DZIECKO ... własnie to zaczoł udowadniać ...
 
proszę o zrobienie coś z tym bo to już jest przesada 70 % serva ma go już dość i mowia mu to prosto bez owijania ...
 
jestem za żeby odebrać dzieciakowi admina + za to że expi to juz wogóle przegiecie .. inni już dawno adma by nie mieli
 
 
pzdr Pale
 
SORY za błędy ale ten koleś już irytuje mnie i nie tylko ..
 
 

 

"Jako iz to 1 skarga na tych graczy przymkne oko sytuacja sie powtorzy poleci ban dluzszy niz na 1 dzien, oraz utrata admina"

 

cytuje rybaka proszę o zabranie admina boomowi bo już mu zaczeło coś do głowy uderzać zabranie będzie najlepsze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Pale na assault to myslalem ze nie wiem. Ct kampilo na tym dachu zamiast cele wykonywac, no moze z 5 cos robilo. I zamiast zbanowac tych kolesi co na tym dachu lataja to mu dał. Normalnie beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bongo zacznijmy od tego ze ja i -BooM- to zupełnie 2 inne postacie i osoby o czym wie 90% serwera ...  

 

Gdybyś nie zauważył w momencie w którym Parnassu^^ zbanował gracza na Eldorado za czity siedziałem na spect i sprawdzałem innego gracza ...

 

Na eldorado to stałem przy przewróconym wozie co moim zdaniem nie jest już respem ... 

 

Może i nie jestem długo adminem i nie gram długo na tym serwerze ale zdążyłem już zauważyć że Ty potrafisz pisać na u@ co rundę jak tylko ktoś Cie zabije ze ma albo WH albo Aima ...

 

A jeśli chodzi o bana którego dostałeś to uważam ze dostaleś go bardzo słusznie pisząc : "3/4 serwera ma na ciebie wyje***e jako na admina" ...

 

To chyba wszystko co mogę napisać żeby wyjaśnić sprawę z mojego punktu widzenia 

 

P.S Bongo na przyszłość zorientuj się lepiej kto daje Ci bana i na kogo pisać skargę ... Bo w tej chwili oskarżasz osoby które nie mają zielonego pojęcia o tej całej sytuacji 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra Boom ;) te bajki to dziecią mów ;)

 

Od nie od 1 osoby wiem ze -Boom- = Koniu ;) raz pisałem żeby ci dali bana to admini napisali mi ze ty to Boom więc w konia to rób ale swoich z otoczenia ;)

 

i powiem ci krótko tłumaczy się winny ;)

 

stracisz admina tak szybko jak go dostałeś po znajomośći ;)

 

dziwne że boom gral zawsze a teraz nie gra a gra koniu ;)

 

więc jeszcze raz ci powiem wałki to cisnij swoim kolegą/koleżanką i rodzinie nie mi i graczą z serva którzy też widzą to co ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz Bongo ale z tego co widzę to jesteś FATALNIE poinformowany ...

 

-BooM- jest moim bratem ... mamy 1 PC ... więc jeśli gram ja to on nie, co chyba jest logiczne !

 

a co do tego czy stracę Admina czy nie to podjęcie decyzji pozostaw H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ... patrząć na wcześniejsze skargi Bongo i jego zachowanie na serwerze... jakoś nie moge spojrzeć na tą sprawę obiektywnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do zalożyciela tematu nie bardzo wiem o czym ta skarga ma świadczyć bo jeśli chodzi o nieprawidłowego bana za obraze admina dostaleś tylko 30 minut na 24h które mogłeś dostać. Jeśli natomiat skargę składasz na to że admin olewa to co się pisze na u@ przedstaw jakikolwiek dowód że tak się dzieje w rzeczywistości jak ? - Proste demko w którym zamieścisz swoje prośby na u@ - a reakcji admina nie będzie żadnej lub niech potwierdzi to wieksza ilość graczy niż 1. I następnym razem sprawdz amx-bans od kogo masz bana bo boom i koniu to 2 roznych adminow 1 z drugim nie ma nic wspolnego poza tym ze maja jeden komputer i realnie sa bracmi, koniu jest nowym adminem a jakiegos wielkiego bledu z jego strony tutaj nie widze wiec puki co -

 

/close

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności