Skocz do zawartości

WoW


Ojdoss

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Chcialem spytac czy jest ktos chetny zagrac w World of Warcraft. Chodzi mi o gre na polskim prywatnym serwerze niestety misje i wszystko po anvielsku ale graja sami polacy. Nie ma tej gry w zakladce gier a gra naprawde,warta uwagi. Gra ma bardzo dobra grafike, lecz tu + dla Tworcow

GRA WORLD OF WARCRAFT NIE MA DUZYCH WYMAGAN!. Wiem to bo sam mam laptopa ktory niestety sie sprawuje nie za dobrze bo troche jest zawalony. Gdy nie macie dobrego kompa w opcjach "video" wystarczy zmniejszyc grafike na niska . GRA NA NAJSLABSZEJ GRAFICE NUDA otoz nie ta gra jest stworzona rewelacyjnie! Na najmniejszych wymaganiach grafika prawie niczym sie nie rozni. Kto bedzie chcial zagrac pisac pod postem, na pw, gg: 33087760 lub skype : ojdoss tam dowiecie sie wiecej otoz wytlumacze jak pobrac i jak grac w te gre!

Dlaczego priv a nie global ? Otoz global WoW'a wymaga oplacania co miesiac chyba 20-30 euro na miesiac. A privy to to samo tylko nie zawieraja dodatkow, pandy itd.

Na privie na ktorym ja gram to placimy tylko za PP (Punkty Premium) ktore nie sa potrzebne do gry ale mozemy je sprzedac innym graczom za spora sume pieniedzy 100 PP = 2zl sms a sprzedamy za 300 golda a to sporo!

Mozna za PP.kupic rozne rzeczy np inne pojazdy, dopalacze expa itd.

-SPRZEDAWAC PP PRZECIEZ LUDZIE BEDA OSZUKIWAC, i tu jest myk na oszustow ! PP sprzedajemy na forum, wystawiamy tam.pp wpisujemy ilosc i ile za nie chcemy oraz na jaka postac ma byc gold, gdy ktos kupi, na forum wyswietli nam sie, ze ktos kupil. Akceptuj3my zakup i logujemy sie do gry i gold,jest na naszej postaci wiec bez obaw nikt was nie oszuka!

w gre kazdy musi sprobowac zagrac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności