Skocz do zawartości

Wywiad z Ciaolinem ;)


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

 

pre_1461674272__ciaolin2.png

 

Redaktor:

photo-2015.jpg?_r=1390649382

 

Bohater:

photo-6619.png?_r=1392556722

 

 

Witaj. Na początek naszego wywiadu powiedz jak się nazywasz, skąd pochodzisz i ile masz lat.

 

 

Cześć, mam na imię Maciek, pochodzę z Lubartowa, miejscowości położonej 20km od Lublina. Mam 16 lat.

 

 

Do jakiej szkoły uczęszczasz ?

 

 

Na co dzień uczę się w Gimnazjum Nr 1 w Lubartowie, konkretnie w klasie 3E.

 

 

Czy po skończeniu gimnazjum, masz jeszcze jakieś plany na dalszą naukę?

 

 

Tak, mam plany co do liceum, aczkolwiek nie wykluczam technikum informatycznego.

 

 

Co lubisz porabiać w wolnym czasie?

 

 

Lubię zajmować się grafiką, grać w piłkę nożną, czytać książki, gotować, słuchać muzyki, grać w Counter Strike Global Offensive oraz World of Tanks.

 

 

Kto Cię nakłonił abyś się zajął grafiką? Czy może sam postanowiłeś się nią zajmować?

 

 

Parę miesięcy temu rozmawiałem z kolegą z mojej dawnej klasy. W trakcie tejże rozmowy powiedział, że zaczął uczyć się pracy w gimpie. Spytałem czy zrobiłby mi sygnaturę, oczywiście spełnił moją prośbę. Spodobało mi się to co zrobił, ale nie przywiązałem do tego zbytniej uwagi. Już wtedy myślałem o grafice, ale niezbyt poważnie. Jakiś czas później złożyłem prośbę o avatar na naszym forum. Doczekałem się go, ale nie spodobał mi się zbytnio (przepraszam Semi, nie uraź się :D). Pomyślałem, że sam coś sobie wykombinuję. Tak oto zacząłem przeglądać internet w poszukiwaniu poradników, które nauczyłyby mnie jak pracować w gimpie.

 

 

To znaczy, że używasz gimpa prawda?, czy może jeszcze jakichś innych programów ? 

 

 

Używam GIMPa, ponieważ od niego zacząłem pracę w grafice. Myślałem również o Adobe Photoshop CS, ale uznałem że na razie wystarczy mi GIMP, ponieważ nie chcę wydawać pieniędzy na CS - koszt około tysiąca złotych, lub ściągać nielegalną wersję za darmo. Wersja testowa również nie wchodzi w grę na dłuższą metę.

 

 

Czy masz może rodzeństwo? :D

 

 

Niestety, jestem jedynakiem. 

 

 

A zwierzątko? :D

 

 

Tak, posiadam psa i kota. 

 

 

Jak się wabią?

 

 

Pies Reksio, kot Borys. :D

 

 

Masz jakiś ulubiony film lub serial? 

 

 

Moim ulubionym filmem, a właściwie serią jest Kac Vegas oraz Szybcy i Wściekli. 

 

 

Hmm... Szybcy i Wściekli to także mój ulubiony film 

Jakiego gatunku muzyki słuchasz?

 

 

Słucham wszystkiego co mi wpadnie w ucho, m. in. electro-house, dubstep, pop, hip hop. 

 

 

Jeśli nie masz nic przeciwko, to przejdźmy teraz do pytań o Counter-Strike.

 

 

Oczywiście, proszę bardzo. 

 

 

Więc ile lat grasz w cs'a?

 

 

W cs'a gram od 6 lat.

 

 

Zacząłeś grę na botach? Czy może od razu na serwerze?

 

 

Jak dobrze pamiętam, kiedy zaczynałem grać nie było jeszcze cs'a z botami. ;) Na początku uczył mnie grać kolega, pokazywał co i jak, o co chodzi w te karabiny, później już sam dawałem radę. :D

 

 

O to miło ze strony Twojego kolegi 

Czy masz swoją ulubioną broń lub mapę?

 

 

Moją ulubioną mapą jest de_mirage, a bronią M4A1 i USP. 

 

 

Skąd dowiedziałeś się o sieci Cs-Classic?

 

 

Swoją przygodę z CSC rozpocząłem pod koniec wakacji, kiedy to przeszukując listę serwerów CoD natknąłem się na 45k tejże sieci. 

 

 

Z kim najbardziej dogadujesz się na forum ?

 

 

Myślę, że najlepiej dogaduję się z Wiho i Danielem.

 

 

Czy na koniec naszego wywiadu chciałbyś kogoś pozdrowić?

 

 

Oczywiście, korzystając z okazji chciałbym pozdrowić Ciebie, administrację sieci, Daniela, Wiha, WilkaZmC Kryptona, Madzię, Siwego, Pyskatego, Muchę, Shanę, Młodziaczka, Rometa i wszystkich innych, których nie wymieniłem, za co oczywiście przepraszam. 

 

 

Dziękuję Ci za to, że udzieliłeś mi wywiadu :). Pozdrawiam. 

 

 

Ja również dziękuję, że chciałeś go ze mną przeprowadzić. :D

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Patryk :D Wywiad ładny ale jak dla mnie czegoś brakuje :D Takiego mocnego akcentu gdzieś w środku xD Mimo wszystko duuuuuużo lepiej, niż "za moich czasów" xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności