Skocz do zawartości

Lewandowski: ciekawa grupa z szansami na awans.


Daniel.!

Rekomendowane odpowiedzi

lewandowski_bvb_werder022013afp650.jpeg

Robert Lewandowski jest zadowolony z wyników losowania grup kwalifikacyjnych do Euro 2016. Przypomnijmy, że reprezentacja Polski trafiła do grupy D, gdzie zagra między innymi z Niemcami. 
 
Po niedzielnym losowaniu w Polsce zapanował umiarkowany optymizm. Wydaje się, że rywale, którzy trafili do grupy D są w zasięgu reprezentacji Polski. Oczywiście poza Niemcami, z którymi jeszcze nigdy w historii biało-czerwoni nie wygrali. 
 
Irlandia, Szkocja i Gruzja to jednak ekipy, z którymi kadra prowadzona przez Adama Nawałkę powinna powalczyć o premiowane awansem 2. miejsce. Losowany z ostatniego koszyka Gibraltar jest raczej skazywany na porażkę. 
 
Stąd też optymizm u Roberta Lewandowskiego, który jest zdania, że awans jest w zasięgu reprezentacji Polski. Snajper BVB (od przyszłego sezonu Bayernu Monachium - red.) określił naszą grupę jako "bardzo ciekawą".
źródło: wp.pl 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak jak z euro, że niby łatwa grupa, a przegramy jak zawsze. Tyle ode mnie. Nie jest tak, że nie wierzę w Polskę, tylko wiem jak było i jest. Dobrze grają, ale goli mało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gibraltar niby nic niby nic a skonczy sie jak zawsze : NIC SIE  NIE STAŁO POLACY NIC SIE NIE STAŁO (...) pojednajmy sie z faktem ze polska reprezentacja jest okrutnie slaba ... co z teo ze pilkarze graja w klubach na wysokim poziomie i osiaaja cos bo tam jest zgranie a jak w reprezentacji graja to skoro wszyscy jestesmy drużyna narodowa niech Adamiakowa wpusci na boisko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak jak wyżej polska reprezentacja to jest totalne dno .  Patriota ja też oglądam wiele meczy ,ale za każdym razem jestem rozczarowany poziomem i wyglądem naszej gry . SkalnyPatataj ,oj Polska drużyna nie zawsze była słaba . Wystarczy spojrzeć na lata 50-60 i 70 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności