Skocz do zawartości

Motoryzacja


Audi Fanatyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie :) , może nie każdy się interesuję motoryzacją ale akurat ja to kocham , więc porozmawiamy sobie troszkę jak w temacie .

 

1. Kto czym się porusza

2. Marka / Model

3. Poj.Silnika ilość km/kw

4. Kolor

5. Dokonane modyfikacje

6. Modyfikacje które mamy w planach

 

lub

 

Poprostu powiedzieć kto czym się jara jaki by chciał mieć samochód ( realny nie wyśniony sobie żyjemy tylko w polsce ) lub jaki motocykl .

 

Więc " goł "

 

______________________________________________________________________________________________

Zacznę pierwszy jako założyciel tematu :
 

1. Samochodem

2. Audi a6 oraz Chevrolet Lacetti (posiadam 2 samochody nie nie , nie są ojca matki babki siostry szfagra czy bóg wie kogo )

3. Audi a6 1.9 TDI seria 110 podkręcony do 140 , Chevrolet Lacetti 1.4 98 kucy.

4. "Piaskowy" Metalik Audi oraz Chevrolet

5. Modyfikacje no to więc tak w Audi a6 jest puki co tylko wlutowany chip który dodał około 30 kucy może więcej niewiem nie hamowałem + dużo większy moment , w Chevrolecie hm silnik zwykła seria zrobiłem końcowy wydech (typowo pod ten silnik poj , oraz gabarety samochodu na zamówienie ) + oklejenie i jakieś tam pierdołki

6 . Modyfikacje ? Powiem tak zależy jaką wypłatę dostanę w Marcu jak "solidną" przymieżam się do gwintu w Audicy oraz Chevrolecie zobaczymy a kolejne ? TDI zostawiam tak jak jest zwykły klasyczny sedan który będzie zglebiony do miłego spędzania czasu w trasach a Chevroleta chce zmodyfikować do września ( kolejną edycja summer car katowice ) chce "zaliczć" nie typowym samochodem do tuningu modyfikacje to gwint przemalowanie alusków na czarny mat , przyciemnienie szyb wszystkich ( tak tak nie legalne ... ) lampy tył przyciemnienie , przód xenon z Omegi , zrobienie przelotu calutkiego + zabudowa car audio ( specjalizuję się w tym ponieważ w każdym samochodzie który posiadałem robiłem sam "piec" do grania.

 

Samochódy które posiadalem

Fiat Panda II gen , VW Polo 6n , Honda Civic VI w wersji Sedan , Opel Tigra , VW Polo Classic 6kv2 , VW Golf III , Opel Omega

Audi a4 oraz te obecne .

 

Czym Bym Chciał Jeździć ? Marzenie jest takie by kupić jakis klasyk typu Fiat 125p albo polonez-a borewicza i zrobić go naprawde typowo unikatowo czyli nisko kładko szeroko <3

 

 

 

POCHWALCIE SIĘ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności