Skocz do zawartości

Sekret Boga


k0nIu

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poprosić o usunięcie perku Sekret Boga ponieważ na małych mapach wystarczy że jedna osoba go dostanie i nie da się grać bo 1 osoba wybija 3-4 przeciwników w czasie tych 3 sekund kiedy jest nieśmiertelny ...

Jeśli chodzi o większe mapy to wystarczy wyobrazić sobie jak klasa Szpieg lub General respi się u wroga odpala Sekret i w 3 sekundy wybija połowę teamu przeciwnika ... 

 

(ewentualnie jeśli szanowny H@ nie będzie chciał usunąć tego perku to prosiłbym o to żeby szansa na jego zdobycie została zmniejszona do poziomu perków Headshoter / Płaszcz Harrego)

 

Myślę że wielu graczy poprze moją prośbę i coś w tej sprawie zostanie zrobione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem , jak dla mnie 3 sek to nie jest az tak strasznie duzo i watpie ze normalna klasa zabije przez ten czas 3/4 osoby chyba ze takie na 1 lvl kiedys jak sekret trwal o ile sie nie myle 10 sek to byla przesada ale 3 sek jest dobrze , jak dla mnie przesada  zeby zmniejszyc az tak bardzo szanse na zdobycie tego itemu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za zmniejszeniem szansy na jego zdobycie. A jeszcze bardziej irytuje gdy 2 osoby dostają ten perk. Gra staje się mniej przyjemna, same nerwy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vI3nIo wyobraź sobie 2 Generałów z sekretem którzy zrespią się na Twoim respie ... nie zagrasz nawet bo wybija Ci cały Team a jak nie cały to polowe i Twój team już nie ma szans na wygranie . Ostatnio graliśmy cs_wiocha i 4 osoby miały sekret więc wyobraź sobie jak wyglądała gra . Jaka to przyjemność z gry zrespi się i od razu zginać

 

 

Jestem za 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności