Skocz do zawartości

Nowy Cod


Krypton

Rekomendowane odpowiedzi

a może by tak zmienić wszystkie klasy? i perki z tym / dodać. 

Klasy byłby bardziej na 1/x i mniej na x/255, Te klasy są ze starego coda może coś nowego zrobić? ale podobnego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może na nowy sezon usuńcie wszystkie klasy niewidzialne i zróbcie nowe klasy z nowymi nazwami i ten nowy sezon był by bez klas niewidzialnych tylko z perkami dającymi niewidkę  ?!?!? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakies 2 z niewidka a reszta bardziej w perkach, bo polowa co maja XXL poleci ze nie ma tych klas. 

Bruno tak albo tak, bo mozna od nowa tez zrobic, jak chcecie jezeli maja byc stare co ciagnal sie od poczatku csc i tamtego starego cod'a, bo te klasy sie nie roznia prawie niczym tylko nazwami to ok, lepsze byly by nowe, ja moge podsunac pomysly na klasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co ?.. Magika tez proponujecie zrobic widzialnego?.. Czy wy sobie jaja robicie? .. -.- Wystarczy ze zrobiliscie Saurona ktory widzi nie widzialnych i jest magikiem praktycznie nie do zabicia.. -,- A co do tych klas za free które są teraz Nie da sie niki praktycznie nikogo zabic.. Kiedys mozna było grac zwyklą klasa i było git.. a teraz nawet z perkami mozesz sobie nagwizdac.. tymbardziej ze 3/4 serwa gra premkami..

A jeszcze wróce do Magika.. Jest to Klasa promująca Cs-Classic takze proponuje zostawic ją w spokoju a zając sie całą reszcza ...

Siwy czekamy na propozycje klas od ciebie.. Zobaczymy co ciekawego rozkminisz i bedziemy rozkminiac co im dodac, co usunąc , co zmienic..

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakies 2 z niewidka a reszta bardziej w perkach, widziałeś co napisałem? 

A ty mlodziaczek grasz tylko magikiem i dlatego ten "opor", nowe klasy byly by lepsze - tak te co sa nie sa zle ale .. lepiej by było jak by coś było nowego,nie? 

http://wklej.org/id/1285020/ nie mam dzis glowy do tego

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by zrobic cos takiego :

Nazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] NinjaOpis klasy: 1/2-3 PPM, ( Normalnie widzialny) +1 skok  1/5 DGLNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] SpryciarzOpis klasy: Mniejszy rozrzut, famas 1/13 Mniejsza grawitka +1 skokNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] ZawodowiecOpis klasy: 1/2 AWP, 1/4 DGL, na kucaka 60/255Nazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] SaperOpis klasy: P90 200dmg(+inta), 3 miny 500dmg(+inta)Nazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] SzpiegOpis klasy: 1/6-7 usp, Galil 1/13-14 2 apteczki co regeneruja full HP, 1/4 na resp u wrogaNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] PorucznikOpis klasy: 1/3 scout, 1/11 gail, Mniej widoczny na Scout 50-60/255 +1 skokNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] TerrorystaOpis klasy: mniejszy rozrzut broni, 1/12-13 z ak47Nazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] PredatorOpis klasy: 1/12-13 M4A1, widzi wrogow na radarze, ubranie wrogaNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] TerminatorOpis klasy: 1/13-15 p90, 2 rakiety 500dmg(+inta), ubranie wrogaNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] BombardierOpis klasy: 1/2 HE, 1/14 m249, 1/16 na oslepienieNazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] KomandosOpis klasy: 1/1 PPM, 1/8 usp +1 skok Nazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] SwietyOpis klasy: 1/12-13 famas, mniejszy rozrzut broni, na kucaka 60/255Nazwa klasy: [ZWYKŁA KLASA] SnajperOpis klasy: 1/1 AWP , DGL 1/5---------------------> Klasy Od Lvl <---------------------Nazwa klasy: 10K LV [Szeregowy]Opis klasy: 1/12 M4A1, 1/2 AWP, na kosie 50/255Nazwa klasy: 20K LV [Kapral]Opis klasy: mniejszy rozrzut broni, AK47 400dmg(+inta), 1/12 na wywalenie broniNazwa klasy: 30K LV [Komandor] Opis klasy: 1/2 scout, 1/1 PPM, 3 miny 500dmg(+inta) +1 skokNazwa klasy: 40K LV [Admiral]Opis klasy: 1/11 famas, brak rozrzutu broni, 1/2 HE, 1/3 DGLNazwa klasy: 45K LV [General broni]Opis klasy: 50-60/255, 600dmg(+inta) od famas, , m4, 1/1 AWP, 2 skoki----------------------> Premki za 11zł <----------------------Nazwa klasy: [PREMIUM] AssasinOpis klasy: 1/1 PPM, 50/255, dgl 1/3-4 + 2/3 skoki Nazwa klasy: [PREMIUM] NamiestnikOpis klasy: 1/1 AWP, 1/10 M4A1, 60/255, szansa na respawn u wroga 1/4Nazwa klasy: [PREMIUM] Sierzant Opis klasy: 1/6 FiveSeven, 1/10 famas + 1/2 scout-----------------> Premium XL <-------------------Nazwa klasy: [S.PREMIUM] TytanOpis klasy: 1/1 scout, 1/4-5 xm10, 3 skoki 60/255Nazwa klasy: [S.PREMIUM] OgniomistrzOpis klasy: 1/8-9 mp5, 5 rakiet 500dmg(+inta), zmniejszony rozrzut broni + 2/3 skoki----------------------> Premki XXL <----------------------Nazwa klasy: [XXL] GeniuszOpis klasy: 1/1 scout, 50/255, 1/1 PPM (na kosie 30/255) 5 rakiety 500dmg(+inta) + 2/3 Nazwa klasy: [XXL] MagikOpis klasy: Kosa 1/1 PPM , 5/255 , 1/3 DGL ,Auto BH + 3 skoki Są to klase ktore Wypisał Siwy . Niektore troche pozmieniałem .. Jezeli Macie jeszcze cos kieawego do dodania,lub zmienic cos którejś to piszcze co macie ciekawego w głowie. 
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak : 

-> PERKI

- Invisibleman NIE DZIAŁA

-Krytyczne pociski NIE DZIAŁA

- Dzikus NIE DZIAŁA

-> KLASY

- Eletkryk NIE WIDZIAŁEM ZEBY KTOS GRAŁ

- Medyk NIE WIDZIAŁEM ZEBY KTOS GRAŁ

- Saper  NIE WIDZIALEM ZEBY KTOS GRAL

 

Teraz propozycje co do perkow :

-> zamiast Złoty scout dac Inteligencje (scout 1/1 + radar)

-> usunac Łowce Headów 

-> usunac Żelazny łeb 

-> usunac Noż komandosa (jest sekret magika)

-> Złote AK 47 1/10 (Boskie ak 1/5)

-> Złote M4A1 1/10 (Diabelskie m4a1 1/5)

-> Złote mp5 1/10 (Złowrogie mp5 1/5)

-> usunac Złoty gail 

-> dodac Buty hermesa (zmniejszona grawitacja)

 

Klasy 

Tutaj nie bede pisał bo w tworzeniu nie jestem dobry tzn nie umiem układac :D

 

Premki nie do zmniany bo dobrze sie gra :D 

 

 

CZEKAM NA PROPOZYCJE CO DO ZMIANY LUB COS :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/5 z broni ? ty oszalałeś ;) 

złoty gail mozna zostawic przeciez, ja np uzywam ;)

Zelazny helm zostawic - przydatny. 

a perki inne potem napisze, jakies nowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu dużo sensownych propozycji i od jutra biorę się za robienie tych klas.

 

A co do: 

propozycje ?? wystarczy usunąć klasy xxl i będzie git

Klasy XXL zostają mogę co jedynie zmienić nazwę frakcji na inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa XXL: Deserwed
Opis klasy: 1/1 scout, 1/1 HE, 40/255, 3 skoki, bezlik ammo, 1/4 DGL 
 
ZWYKŁA klasa: Kamikadze
Opis klasy: 1/10 UMP 45, 1/8 FiveSeven, 1/5 detonacja 
 
ZWYKŁA klasa: Strzelec
Opis klasy: 1/3 scout, 1/13 M4A1, widzi wrogów na radarze
 
ZWYKŁA klasa: Amator 
Opis klasy: 1/12 mp5, 1/8 usp, 1 rakieta 500dmg(+inta)

 

ZWYKŁA klasa: Skoczek
Opis klasy: 1/7 p228, 1/10 famas, 4 skoki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare ci napisze jutro dopisze bo tera z telefonu

 

N: Sekret szpiega

O: ubranie wroga + widzisz wrogów na radarze, 1/3 detonacja

 

N: Bazoka

O: zamiast p228 dostajesz bazooke 666dmg(+int)

 

 

Ale wtopa, myślałem jeszcze przed wysłaniem posta że to 4k a nie 45 i musiałem pozmieniac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZWYKŁA klasa: Nizniszczalny

Opis klasy: "1/6 elites,scout 1/3, 2 skoki, zmn widz [165/255]"

 

 

ZWYKŁA klasa: Granadier

Opis klasy: "Dostaje HE[1/2] co 15sek, SSG552[1/12]"

 

ZWYKŁA klasa: Przyczajony

Opis klasy: "1/1 z noza w plecy wroga, 1/4 resp u wroga, zmwidz[75/255]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności