Skocz do zawartości

skarga na żałosnych adminów


NaRkOtIc.

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przeraza mnie poziom administracji na waszym serwerze, rozdaliscie dzieciakom adma za hajs, ale sa jakies granice bo to co wyczyniajaj te gnoje jest poprostu chore, banuja bez przerwy za byle gowno za przeproszeniem bez zadnego wczesniejszego ostrzezenia, "mucha" i "wilku" sa w tym mistrzami, wystarczy napsiac jakies przeklensto, byle jakie i ban gotyowy, ja rozumiem, trzeba zachoac kulture ale bez jaj.... wyskakuje "*******cenzura*****" a jakis szczyl "mucha" banuje nmie za przeklinanie, ogarnijcise te dzieciaki bo nie da sie normlanie grac... Prosze o odpowiedz i zrozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz gdzie piszesz, admin a moderator? Odpowiedni dział i walisz skarge. 

Co do tego, dostales bana za *******cenzura***** ? No to jak tak to wina admina, ale chyba admin nie widzi "*******cenzura*****" tylko to co piszesz. Adminow sie nie kupuje to po 1, a po 2 

jakis szczyl "mucha" banuje nmie za przeklinanie

Nieznajomość regulaminu nie upoważnia cie do jego nieprzestrzegania - / brak kultury - ostrzezenie, ban. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wes mnie człowieku nie denerwuj -.- myślisz ze po to Rybak wgrał cenzure żebyś co chwile przeklinał ? Poza tym to nie pierwszy raz wystarczy ze ktoś cie zabije i odrazu"  kurwa co za chuj " ... a pozatym ja widze co za przeklenstwa piszesz to 1 po 2 uwazaj sobie na slowa bo nie jestem twoim kolegom po 3 masz szczescie ze WilkuZmC tego nie czyta bo tez by wyklad zrobił ;) a co do skargi to tak nie ten dział po 2 kultura obowiazuje obojetnie czy na serwerzer jest cenzura czy nie a w dodatku moge powiedziec tylko tyle ze jakos nikt sie o to nie spina tylko ty ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment, moment, sam Buźka powiedział że nie będzie banować każdego kto przeklina  (wygląda to tak *******CENZURA*******). Coś tu jest nie tak, więc teraz będę trzymał się mojej skargi. Po to jest ta cenzura, by nikogo nie urażały słowa gracza, więc zobaczymy co w tej sytuacji teraz wymyślisz Buziol. :)

Mucha, "kolegom", serio ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: "rozdaliście dzieciakom admina za hajs" - inteligencją to Ty nie grzeszysz. Wyjdź na podwórko, idź do szkoły i dopiero wbij na forum.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności