Skocz do zawartości

bezpodstawne warnowanie uzytkownikow forum!


Opancerzony

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak:

mam napisane 3 tematy na tym forum

1-przywitaj sie

2-gry i zabawy

3-przydatny plugin (ktory pod nieobecnosc admina na serwerze pozwala zglosic czitera bezposrednio poprzez serwer a jego wiadomosc pojawi sie na SB bez wychodzenia z gry).....plugin sie wam nie spodobal a w odpowiedzi napisaliscie zeby WYJSC Z GRY I ZGLASZAC OSOBISCIE NA SB!

Wiec tak zrobilem,wychodzilem z gry i zglaszalem na SB cziterow a za to wszystko w nagrode otrzymalem WARNA od CSC DANIEL.

Uwazam ze warn jest bezpodstawny,smieszny i nie na miejscu!Prosze o jak najszybsza reakcje H@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze podalem nick odpalenca 3 X zglaszalem na SB i za kazdym razem admin wchodzil na serwer i dal BANA.

Oto moje ostatnie zgloszenie po ktorym chyba sam administrator H@ pofatygowal sie i dal BANA  http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=13266

 

zglosilem czita na SB to dal was malo? mialem zrobic wizje lokalna i podac numer buta i dlugosc fiuta??wezcie sobie nie robcie jaj bo ja tu nie robie za admina,wychodzi na to ze zwykli gracze zglaszaja odpaly a admini rozdawaja w nagrode WARNY.

 

Prosze o natychmiastowe usuniecie tego WARNA z mojego konta poniewaz jest bezpodstawny i krzywdzacy.

 

Skargi pisac nie bede bo nic takiego sie nie stalo ale sam fakt traktowania zwyklych graczy na forum mam duzo do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro składasz "skargę" na moderatora to masz od tego wyznaczony dział i wzór

 

@I właśnie w tym momencie powinieneś dostać drugiego warna za kulturę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Informowanie o cziterach bez podania nicku kończy się blokadą na SB + 1 warnem

 

Z tego co widzę to informowałeś ale o czitach ogólnie, nie o danym graczu. Po kiego admin ma wchodzić na serwer nie znając nicku czitera? Napisze "Cziterów zgłąszać na U@" i gościu ucieknie. Zacznijcie myśleć!

Nad SB masz notkę więc to twoja wina, tamten dodatek to dziura sama w sobie, więc go nie dodam, bo po 1 to dziurawe gówno, po 2 byłby straszny spam idiotów którzy nie mają co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omg -_- U mnie napisane jest że najwyższy post jest o 12:39...
No więc, ss mówi  sam za siebie. Finito, można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurwa przeciez wyraznie widac ze napisalem knerson aim i wh

 

H@ wbil i zbanowal !!!! http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=13266

 

prosze o usuniecie WARNA oraz dodanie WARNA CSC DANIEL za bezpodstawne rozdawanie warnoiw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Teraz ja dałem warna usuwajac starego. Z ss'em masz ładnie opisane za co dostałeś warna, napisałeś na początku że potrzebny admin, nikt nie będzie się domyślał o co chodzi. Dopiero po 15 napisałeś o cziterze, to kilka godzin różnicy. Daniel dał dobrze warna bo dostałeś go za to że o 12:35 pisałeś o wbiciu admina, a jest zakaz pisania tego typu idiotycznych zgłoszeń.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności