Jump to content

Skarga


KedzioreK

Recommended Posts

1.Twój Nick: 7SpartaN | KedzioreK 


2.Nick admina/gracza który zawinił:  PLNY Lala

3.Admin/Gracz : PLNY Lala

4.Data i godzina: 01.03.2014 15:41:02

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Amx Bans screen --->

http://speedy.sh/dk774/ban.jpg


6.Opis sytuacji: Dostałem bana za kampienie w szybie, na 30 minut ale skarga się należy. Administracja ma wykonywać swoją pracę tak jak należy. Usłyszałem anty terrorystów jak strzelają z dachu w szyb, więc postanowiłem rzucić HE, po zadanych obrażeniach szybko wskoczyłem do szybu i poziom wyżej chwilę faktycznie zakampiłem ale trwało to maksymalnie 3 seknudy, zabiłem gracza po czym zginąłem. Co ciekawe ? "7SpartaN | KedzioreK killed PLNY Lala "  Admin bez wgłębiania się jak wyglądała sytuacja  natychmiastowo mnie zbanował, kłamię ? proszę o to screen
]http://speedy.sh/VNffw/kill.jpg
 . Tu nie chodzi o tego bana tu chodzi o zasadę, mam nadzieję, że admin zostanie ukarany. Nie jestem pewien ale skoro zrobił to teraz to kto wie czy nie robił tego w podobnych sytuacjach lub czy nie będzie wykonywał takowej czynności. 

Link to comment
Share on other sites

A pisze też, że kick,ban do 3h był to mój pierwszy raz mogłeś ostrzec kickiem ponadto powtarzam to nie było kampienie obejrzyj sobie HLTV. Nie toleruję takich cwaniaków którzy myślą, że jak mają admina to mogą wszystko. Tyle w temacie ? Myślę, że nie ponieważ gdybym ja zginął a nie ty bana bym nie dostał. Czytałem regulamin przed wejściem na serwer więc dobrze wiedziałem o banie za kampienie w szybie dlatego nie kampiłem.

Link to comment
Share on other sites

Przez szyb nalezy przechodzić a nie tak jak to opisałeś czekać az anty terrorysci wejda i ich zabić adminka wykonała swoje zadanie tak jak należy.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy