Skocz do zawartości

Skarga/Pytanie


Król

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Flaaash . !


2.Nick admina/gracza który zawinił: Siwy.

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 18:40 | 1.03

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):

 

[AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Pozostalo ci 2 godzin , 53 minut i 6 sekund bana. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : Flaaash . ! 

[AMXBans] Powod : ' wkurzasz ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 68545685 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 159.205.240.21 ' 

[AMXBans] =============================================== 

 

6.Opis sytuacji: Rozmawiałem na podwyższonych tonach z Bodziem może nie tyle co rozmawiałem co wyrażałem swoje racje w sposób nie tyle co niekulturalny ale chamski.

 

Chciałem tylko dodać, że to nie tyle skarga co pytanie. Czy powód "wkurzasz" jest odpowiednim powodem aby dawać bana na 3h ? Myślę, że nie zresztą początkowo tylko napisałem "Nie macie gdzie pisać, piszcie na priv na steam" zorientowani wiedzą o co chodziło w mojej wypowiedzi.Nie chcę tutaj jakichś śmiesznych gadek "Cały czas masz na pinku z administracją serwera i nie raz grozili Ci banem" w tej sytuacji chcę po prostu wiedzieć czy powód jest tak istotny, żeby dawać bana na 3h ? 

Jeśli tak to wyjebka ja wytrzymam te 3h tylko administracja za bardzo się angażuje albo raczej w śmieszny sposób pokazują, że są królami tego serwera otóż chłopaki nichuja nie jesteście :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flaaash :) Ja banowałem więc nie zrzucaj na Vernon

 

Admin to nie twój kolega, że możesz sie tak do niego odzywać, może tam rozmawiałeś na inferno z bodziem ale wcześniej i zawsze kiedy grasz .. drzesz ryja do każdego, hltv dowód. Ja nie jestem jedyną osobą której to przeszkadza, są też inni admini oraz gracze - Czytaj regulamin, Admin na pilnować porządku na serwie a jeżeli ty do każdego szczekasz i zachowujesz sie jak jakiś szczyl to lecisz z banem. 3H to za mało i tak, ile razy ci dawałem ostrzeżenie a nie banowałem? 

Ban jest słuszny jak byś nie dar ryja co chwile i wymądrzał sie, to byś nadal grał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak to wyjebka ja wytrzymam te 3h tylko administracja za bardzo się angażuje albo raczej w śmieszny sposób pokazują, że są królami tego serwera otóż chłopaki nichuja nie jesteście :)

 

 

Nie jesteśmy, to prawda, ale Ty w każdej sytuacji próbujesz każdemu  uświadomić, że Twoje zdanie jest zdaniem prawidłowym. Administracja (razem ze mną) wytrzymywała Twoje gadki przez 2,5 mapy, aż w końcu Siwemu puściły nerwy i dał Ci tego bana - słusznie.

Edytowane przez JayMcKenzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja coś mówię, że nie słusznie na poprzedniej mapie kłóciłem się z jakimś adminem kiedy to on napisał do mnie "Ty jesteś tylko graczam więc cicho bo polecisz", a admin kim jest ? graczem tylko nadzorującym spokój na serwerze więc nie wiem w czym problem, jakieś śmieszne groźby...

Nie zamierzam się tutaj kłócić bo chciałem wyjaśnić czy ten ban jest głównie za kłótnie z Bodziem( jeśli tak to on też niezbyt pokazał kulturę ale nie o nim tutaj).Jeśli za to, że podchodzę do administracji bez szacunku i to nie ma problemu, ban się należy ale trochę wcześniej bo na de_inferno bana być nie powinno.

 

P.S. Nie zmienię swego podejścia do administracji tego serwera, to fakt. Temat do zamknięcia :)

 

P.S. A i jeszcze jedno, Siwy ja "szczekam" nie bez powodów, a co do "darcia ryja", normalni ludzie mają twarz, buzie ale Ty chyba masz ryj. Na serwerze to jedno ale na forum trzeba umieć się zachować i myślę, że ja pokazuję w tej chwili trochę więcej kultury niż Ty co nie znaczy, że jesteś niekulturalny bo jak widać ja dostaje za to bany :) 

Edytowane przez Król
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to drogi kolego, jeżeli będziesz znowu tak sie odzywał to będzie tak jak teraz, więc radze zmienić te podejście ;) Bo nie ma osoby co przymyka oko na to, każdego wkurza to co ty wypisujesz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Siwy przestań nędznie pier*****,że każdego wkurzam, spytaj się wszystkich na serwerze i jak powiedzą "tak mnie wkurza" to wtedy możesz wprowadzać takie nędzne gadki na razie nie.( te gwiazdki żebyście tam znowu nie dali mi bana).

 

@Edit.

Mogę mieć do was takie podejście jakie sobie wyrobiliście albo jakie zachcę, będę dostawał za to bany ? Nie ma problemu ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash ty jestem internetowym napinaczem caly czas prowokujesz ludzi na serwie bo myslisz ze jestes kims ;s bedziesz dalej tak robil to bedziesz dostawal bany i plakal na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flash ty jestem internetowym napinaczem caly czas prowokujesz ludzi na serwie bo myslisz ze jestes kims ;s bedziesz dalej tak robil to bedziesz dostawal bany i plakal na forum

A idź Ty "internetowy napinaczu". 

Szczerze to wbijam w Twoje bany zrozum w końcu. A i widzisz gdzieś tu płacz ? :) Dziwne bo ja chyba rozmawiam na poziomie, nie rozumiem Twojej choroby ale lecz ją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh placzesz smarku bo przez 3 godziny nie wejdziesz na serw ;s na przyszlosc zaloz kaganiec albo nie udzielaj sie na sayu

ps - juz nie bede patrzyl na twoja wypowiedz bo nie ten poziom i szkoda mi na ciebie czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jebać Cię ;) Smarku :) 

Masz racje nie ten poziom ja Cię przewyższam trzykrotnie bakterio, a i tak zobaczysz tą wypowiedź :) A kaganiec mi nie potrzebny jutro widzimy się na serwerze smrodzie :)

 

P.S. Przydałoby się żebyś patrzył też na czitów bo pod twoim nosem latają, a Ty tylko patrzysz i mówisz "aaaa kurwa bluzga dam mu bana ciachhhh", dobry admin  na poziomie :D

Ja już kończę wyrzucać tutaj brudy ale jak mówiłem coś mi nie będzie pasowało nie zamierzam siedzieć cicho i słuchać twojego pierdolenia "adminku" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Słownictwo, jakiego użyłeś w Swojej wypowiedzi pokazuje Twój prawdziwy poziom intelektualny.
2. Zaczynasz zganiać na Naszą nieuwagę, nie jesteśmy wszechwiedzący, nie jesteśmy w stanie dostrzec wszystkiego.

3. Swoim zachowaniem w tym poście tylko pogarszasz Swoją sytuację na serwerze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności