Skocz do zawartości

skarga na WHITE


armagedon

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:LUBIE LIZAC CIPKI 2.Nick admina/gracza który zawinił:white 3.Admin/Gracz : 4.Data i godzina:18.12.2012 około godz. 20 5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 6.Opis sytuacji: nie pamietam dokładnie godziny bo się tego nie spodziwałem ,a mianowicie admin white nie wiem czemu dał mi bana permanentnego za podszywkę ale to ja naprawde grałem na swoim nicku wiec nie wiem czemu dał mi bana za podszywkę ,gram na tym serwie od około 3 tygodni codziennie i rozmawialismy nie raz zartowaliśmy a tu nagle ban i to tak wielka pomyka wiec bardzo proszę o zweryfikowanie tej sytuacji bo chcę jeszcze tu grać poznałem fajnych ludzi . NUSIAK jak możesz to powiedz żę to ja naprawde gram pod tym nickiem. POZDRAWIAM :-|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj. Ja Cię bardzo lubie, można z Tobą pożartować itp. Zawsze mówiłeś przez mikro. Chciałem sprawdzić czy to Ty i pisalem dość dlugo czy to ty jak to żebyś sie odezwał to poznałbym po głosie. Jak takie cos sie zdaży pisz PW na forum daj IP i powod;] UB poleci odrazu. Rambo ty jestes na mnie zly z tego powodu ze napisalem na nie w twoim podaniu chyba moge miec wlasne zdanie a Ty odrazu zebym admina stracil moge go stracic nie bede plakal ale wtedy kto bedzie pilnowal serwera o tym to juz nie pomyslales(pewnie ty bys plinowal jak ostatnio cie wgl nie widzie na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

white nie chodziło mi wcale o twoją wypowiedz lecz o to że czasami jesteś bardzo niemiły dla innych i niechce żebyś stracił adma bo dobrze ogarniasz jak jesteś na serwie... dobra myśle że nima się o co kłócić zycze miłej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności