Skocz do zawartości

I jak z tym ub


Araz24

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej strony Araz23. Jak chcecie to moge zagrac i róbcie mi te ssy i demko. Już miałem robione ssy 2 razy. Nie mam nic do ukrycia. Jak staty 13 np do 12 lub jestem na miunusie oznaczaja to że mam sh lub wh. Gram sobie na zbicie wolnego czasu. A i wczoraj moja neostrada coś szwankowała i dlatego wchodziłem i wychodziłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam demka zeby moc je pokazac, HTLV nie jest dostepne z tej godziny.

Poczekaj prosze do 21 jesli demko sie nie pokaze poprosze dzial UB-TEAM o odbanowanie Ciebie.

Dostales SSy poniewaz widzialem ze biegasz bardzo szybko i podczas SSow zniknales. Teraz piszesz ze Neostrada Ci szwankowala, co moze powodowalo ze wygladalo to jak SH. Juz sam nie wiem, ale skoro sie upominasz o UB pewnie masz podstawy.

Damian

 

edit@ jedna sprawa Chcialem sie zapytac jak to mozliwe ze jak probowalem przed chwila wejsc na serwa to pojawies sie na liscie graczy?  tzn o godzinie 18.25

         Pytalem Kitola czy tu byles, bo jak weszlem to zniknoles...Potwierdzil... Chcialem sie zapytac czemu grasz na aktywnym banie skoro prosilem Cie o poczekanie do godziny 21?

Kitol ma screnna z konsoli z Twoim nickiem Araz 24 

 

@ Araz24masz zmienne ip i grasz na aktywnym banie. Wiecej juz nie bede probowal wmawiac sobie ze moze to ja popelnilem blad, dla mnie jestes nieuczciwy. 

    A z takimi graczami nie bede dyskutowal.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja osobiście widziałem jak dzisiaj Araz grał na servie jeszcze coś płakał że go podejrzewają, że gra na czitach, a ma minusowe staty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności