Skocz do zawartości

PROSBA JOHN-RAMBO-24-03


Bboosseekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie sytuacja znowu sie powtarza. Dostaje bana za nic. Bo zawsze jestem czysty. Znów nie dostaje ssów sprawdziłem cały dysk pamięci.Tylko nie odpisujcie, ze są robione z automatu i napewno mam - poszukaj. Tydzień temu zakończyliśmy sprawę z poprzednim banem teraz znowu. Nie da się grac jesli ktos jest lepsze od admina odrazu dostaje bana. Smutne to .....

 

NIE MAM SSÓW - CZEKAM - PROSZE O SPRAWDZENIE DEMKA. REGULAMIN SERWERA POZWALA MI NA TO. Prosze!!!

 

Nick :JOHN-RAMBO-24-03
Link do SSów : Brak ssów
Wycinek z konsoli(bez IP)* : You are BANNED. Check your console.
Serwer :IP 31.186.82.184:27691 #2[TOP3 VIP][Only DD2/Inferno/Nuke] Cs-Classic.pl | pukawka.pl (de_inferno)
Link do bana: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=14015

 

JOHN-RAMBO-24-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A TY JAK WÓŁ MASZ NAPISANE NIE MAM SSÓW A GŁUPIO ODPISUJESZ!!!! ZNAM JUŻ TEN TEMAT MIAŁEM TO TYDZIEŃ TEMU TEZ NIE MIAŁEM SSÓW. NIE UCZ MNIE SZUKAĆ SSÓW JESTEM MGR INFORMATYK. 

CZYTAJ UWAŻNIE!!! PROSZĘ O SPRAWDZENIE  DEMKO !!!!

 

JOHN-RAMBO-24-03

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To jak je znajdziesz, napisz MGR Informatyku ^ ^

Koniec z tymi ciągłymi "brakami ss'ow", ostatnio nie miałeś? To trzeba było naprawić to co zepsułeś, np: instalując cs'a w dobre miejsce, skoro jesteś MGR Informatyki to powinieneś to wiedzieć.

 

To automat, brak ss'ow to twoja wina, teraz UB nie dostaniesz dopóki nie wrzucisz ss'ow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądralo, właśnie zrobiłem tak jak w waszych opisach,wrałem sc na podstawowa partycje dysku i tez nie pomogło. Jakbys zauważył to takich problemów jak mój jest na pęczki a wy nic z tym nie robicie. Dlatego prosze o demko.Jesli nie Ty to moze ktos inny zajmie sie mojm problemem.

 

NAWET W REGULAMINIE JEST ODNOSNIK DO MOJEJ PROSBY - MAM DO TEGO PRAWO!

JOHN-RAMBO-24-03

 

 

REGULAMIN SERWERÓW PUNKT 1.12:

 

1.12 Kazdy gracz ma prawo do odwołania się od bana. Wtedy osoby odpowiedzialne za to, sprawdzają demko z mapy na której gracz dostał bana

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Jako Administrator sieci mam prawo odmówic dania UB. W Twoim przypadku UB nie będzie, nie ma ss'ow, nie ma UB.

Nie będziesz mi wciskał że automat nie daje ci ss'ow. Zainwestuj w Steam (skoro jesteś MGR Informatyki) i zainstaluj go poprawnie.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności