Skocz do zawartości

Skarga na Matt


Wentos

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  WenetoS


2.Nick admina/gracza który zawinił:  MaTT

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 15:55

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  

 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'dokupowanie HE'

[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_ID_LAN'

[AMXBans] Twoje IP: ''

[AMXBans] =======================================

6.Opis sytuacji:To byla mapa de_kabul stalem na respie tt cisnelo CT ostaro wiec szybko sie do nas   na respa wbijali. wyrzuciłem HE i kupilem kolejne  znowu wyrzucilem i pobieglem strzelac i   dostalem o to takiego bana ale jak patrzylem regulamin FFA/BF@ to nie ma na to    zakazu.

Admin strasznie sie wywyzsza daje bezpodstawne bany,nie umie zapanowac nad serwerem nie daje rady sobie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze brak dowodów co do ostatniego zdania, a po drugie ostrzegałem cię że nie wolno spamować HE a ty to robiłeś więc dostałeś bana na 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UP, nic nie ma o tym w regulaminie, więc nie powinno być bana, ale tam 5 minut wentos wytrzymasz. Regulamin jest taki jak na serwerach FFa a jeżeli admini tam nie banuja za to, no to tu też nie ma być banow

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Siwy 

Tu nie chodzi o to, że on wytrzyma po prostu MaTT nie radzi sobie na posadzie administratora.

Nie umie totalnie wygładzać konfliktów co więcej nie raz je prowokuje, a to ważne.

Chciałem dodać, że dziś na de_westwood, ja oraz WenetoS około 5 minut wbijaliśmy mu do głowy, że koleś gra na aimie, w końcu wszedł na specta i co myślicie ? Najpierw dał bana mi za to, że napisałem na u@ "Kurwa nie widzisz, że ma aima, sprawdź w końcu..." po 10 minutach zbanował czitującego gracza, który krótko mówiąc zdążył wkurwić cały serwer.Więc zbanowanie jednego czitera zajęło mu ponad 10 minut, niezły wynik :) 

 

P.S. Jeśli nie ma tego w regulaminie to znaczy, że MaTT ustala swoje zasady gry co jest niedopuszczalne bo jest interpretowane jako nadużywanie admina :)

Nie radzisz sobie chłopie :)

 

@Edit.

Kostek ale zrozum dał mu bana za nic ma prawo go zgłosić czaisz Ty czy nie ?To jest tak samo jakbym podszedł na ulicy do kolesia zajebał mu telefon na pięć minut, po pięciu minutach bym wrócił i oddał ten telefon, koleś w pierwszą minute zgłosił by to na psy... :)

 

A i drogi MaTT ma swoich pupilów i ulubieńców czyli faworyzacja...

Zauważyłem, że niektórzy gracze bezkarnie mogą przeklinać, obrażać np. "WenetoS liże jajka", jaka jest reakcja MaTTa na taką sytuacje ? żadna po prostu olał no bo to przecież moja psiapsiołeczka go obraziła, nie dam mu bana :)

A ja za słowo "kurwa" na u@ nie obrażając nikogo dostałem bana, śmieszne...

Faworyzacja ze strony administratora = powinien stracić tą posadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kostek

Koles ale my tera nie mowimy o  jego umiejętnościach tylko o   "adminie" MaTT ktory zupelnie nie radzi sobie z tym.

Bez sensu rozwamiac z wami poczekamy na odpowiedz H@ i wszystko bedzie jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że amx opanowałem i administratorem byłem kiedy Ty na czworaka pod stołem chodziłeś :)

Nie wypowiadaj się na mój temat bo gówno wiesz, a i temat tej skargi nie jest o tym jakim byłbym adminem ...

 

@Edit

@Down.

Ale Ty masz zryty łeb polecam udać się do szpitala bo może to poważne :) 

Co Cię interesuje, ma prawo w tej chwili napisać skargę bo mu coś nie pasuje to napisze.

Błagam już nie pisz w tym temacie bo nic mądrego z siebie nie wyciśniesz.

 

P.S. Lepiej wejdź na serwer wyluzuj się, daj ss'y osobie, która Cię zabiła i pamiętaj przy pierwszej okazji do szpitala ! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenetos dzieciaku ogarnij sie placzesz o bana na 5 min tak jak bys dostal na co najmniej tydzien. Wiadomo ze tez  troszke winy ponosi admin ktory dal ci bana bo niestety nie ma w reg. czegos takiego jak ban za dokupywanie he. I tak samo nie obrażaj matta ze nie umie obchodzic sie na stanowisku admina bo to jest nie prawda , a co do tego ze pisze slowa to chyba dobrze robi bo w przeciwnym razie ty bys juz dostal perma za przeklinanie :P . I tak jak kolega wyżej napisal ty pewnie bys nie ogarnal nawet amx-a.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Jesteś idiota? Nie widzisz ze   chodzi o to ze nie daje sobie rady na stanowisku administratora a nie ze dal mi   bana na 5 min.

jakos nie pamietam zebym przeklinal.Moze dostalem raz dwa bana wiec co ty mi tu pierdolisz jak   nie wiesz...

P.S idz dawaj bany ludziom ktorzy cie zabija.

Nie ma co z wami dyskutowac bo jestescie zerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Podziękuj koledze Król, ban minął

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności