Skocz do zawartości

Jakie filmy?


Jacob

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ^-^Z pytaniem się do was kieruję.Ostatnio nudzę się i jedyne co mogę robić to oglądać filmy/seriale.I czy polecacie jakieś filmy/seriale? Powiem wam, że nie lubię za bardzo komedii i tym podobnych.Uwielbiam horrory i filmy o ZOMBIE które się "niby" zaliczają do horrorów, ale moim zdaniem nieeeAle tak czy siak uwielbiam filmy o zombie,przetrwaniu i tym podobne filmy/seriale.Ostatnio oglądałem serial The Walking Dead tzn nadal oglądam i czekam na następne odcinki.Na razie są 3 sezony, obejrzałem 2 całe sezony po (chyba) 13 odcinków i ostatnio wyszedł 3 sezon w którym są jak na razie 2 odcinki...Dobra się rozpisałem trochę ... Czekam na wasze propozycje co byście mi polecili. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do ogladania filmu ,, Spartanini" bardzo fajny film o bitwie z Persami, i nieśmiertelnymi, ale ci nieśmiertelni mieli zbroje niesmiertelne, i dało się ich zabić leci w środy od godziny 21:30 podajze/Edi: Leci nA TVN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podałeś kanału na jakim leci.I o czym jest film dokładniej? Jakaś mała recenzja? A tak poza tym to ja nie oglądam seriali zagranicznych w TV, bo źle tłumaczą i nie puszczają "zawsze" do końca itp.Ja oglądam na necie tzn taka specjalna stronka do wszystkich filmów.I nie musisz podawać kanału, bo jak już wspomniałem ja w TV nie oglądam dużo.I dzięki pifffko masz i czekam na maluteńką recenzja "Laska".Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co do filmów, to ja praktycznie żadnych nowych nie oglądałam. Cóż powtórzę się. Moje serce i tak zdobyły Igrzyska Śmierci, z pewnością o nich słyszałeś. Ja teraz czekam na kolejne produkcje, bo film jest naprawdę godny uwagi. Faceci w czerni 3 również fajny film. Z komedii i tak zostaję na starociach, bo są najlepsze czyli. Mały, Norbit, Wyścig Szczurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności