Skocz do zawartości

Forum na system Android ?! ...


Rekomendowane odpowiedzi

Coo powiecie na zrobienie czegoś takiego jak Forum CSC Na system Android ?... Pomoze to na 100% w ogarnieciu serwera.. Wiele osob bedzie mogło bywać czesciej na forum... Ja np Nie zawsze mam dostep do komputera a zawsze mam telefon z internetem pod reką ..

Jednak Korzystanie z forum poprzez przegladarke w telefonie jest lekko uciązliwe.. Przybliżanie co chwile kazdego tematu .. Dluzsze ładowanie stron i wgl...

 

Moim zdaniem pomoglo by to .. Co myślicie na ten temat ?.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mi chodziło o coś takiego jak np facebook czy nwm... Coś takiego.. Ze masz aplikacje na telefonie.. i wszystko jest porozmieszczane tak zeby było wygodnie i godnie tego używac ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak by Kazdy za Pobranie tej Aplikacji Płacił sms'em 2.46 np czy cos.. Ja np jestem otwarty na takie cos.. A moim zdaniem wielu użytkowników forum bedzie z tego korzystać więc na - na tym nie powinniście wyjśc ;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jakie 2,36?
Daj mi 600 zł na start to ci coś takiego załatwię, potem będę ci zwracał kasę za te sms'y ale od razu informuję że z sms'ow masz 49% i potem odliczają od tego 19% podatku, więc pomyśl ile będziesz odrabiał tą kasę. Ja nie mam na to pieniędzy, mało kto pomaga w dofinansowaniu sieci a ja całe życie za sponsora robic nie będę

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu jest ludzi online na forum?... Moze by tak zrobic jakis temat w ktorym Bedą wysyłane sms'y albo przelewy na rozkręcenie czegos takigo.. Zebys ty za wszystko nie musial płacic.. Pomysł dobry.. Ale ciekawe czy to wyjdzie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Powiem wam tak, ta wasza "pomoc" w dofinansowaniu wygląda tak, że dostałbym może 100 zł z sms'ow (po dwóch miechac) i może jedna osoba wysłałaby przelew, to tyle.

Było wiele takich akcji i zawsze kończyło się to na jakieś pomocy JEDNEJ osoby, reszta pisała że wyśle a potem dostawałem wiadomości "Sory ale nie mogę, za miesiąc podeślę" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję, fakt... Jednak chciałbym poruszyć temat tapatalka, ponieważ padło w tym temacie takie hasło i chyba nie zostało do końca zauważone. Nie zastanawialiście się nad wprowadzeniem tego? To kwestia paru minut, a grono użytkowników poza domem miałoby łatwy dostęp do forum.

Peace ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności