Skocz do zawartości

Po co te zmiany ?


Bo0ski

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, wszedłem dziś na serwer i patrzę i tak myślę - "Ja pier***"

Po co wy to pozmienialiście ?

Menu opcji kup, było dosyć lepsze od tego co jest teraz.

Nie słychać poszczególnych elementów np jak się rzuci granat.

Nie słychać wyboru broni - jak się zmienia.

Większość ofert /m została usunięta

Większe lagi

Wszyscy narzekają.

 

I pytanie, po co ?, jak wszystko było dobrze zrobione a nagle takie zmiany ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie na serwerze jest gorzej niz kiedys bylo wtedy az przyjemnie sie robilo teraz z minuty na minute sie odechciewa zauwazylem ze sa nowe mapy ok wszystko fajnie ale prosze sprawdzajcie je przed wgraniem przynajmniej polowa map jest bez sensownych kamp w dodatku mapy takie jak zm_ojciec zostaly usuniete a po co jak ta byla dobra w sklepie brakuje armoru do kupienia wiec po co byly te ustawy w regulaminie? mysle ze same zmiany w regulaminie byly wystarczajace choc tez nie dawalo mi to juz takiej przyjenosci z gry nie chodzi mi juz o te mapy ktore przedstawilem ja ale serio mapy takie jak zm_school lub zm_redzone nie nadaja sie przynajmniej nie na ten rodzaj zm ktory jest wgrany na serwerze bylo fajnie tak jak bylo kiedys teraz widze moze tylko 3 osoby ktore graja po tych wszystkich zmianach na serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie na serwerze jest gorzej niz kiedys bylo wtedy az przyjemnie sie robilo teraz z minuty na minute sie odechciewa zauwazylem ze sa nowe mapy ok wszystko fajnie ale prosze sprawdzajcie je przed wgraniem przynajmniej polowa map jest bez sensownych kamp w dodatku mapy takie jak zm_ojciec zostaly usuniete a po co jak ta byla dobra w sklepie brakuje armoru do kupienia wiec po co byly te ustawy w regulaminie? mysle ze same zmiany w regulaminie byly wystarczajace choc tez nie dawalo mi to juz takiej przyjenosci z gry nie chodzi mi juz o te mapy ktore przedstawilem ja ale serio mapy takie jak zm_school lub zm_redzone nie nadaja sie przynajmniej nie na ten rodzaj zm ktory jest wgrany na serwerze bylo fajnie tak jak bylo kiedys teraz widze moze tylko 3 osoby ktore graja po tych wszystkich zmianach na serwerze 

Nie trzy tylko kilkanaście, po za tym to ty sam jesteś nowy bo nawet cię nie znam, może z 5 razy cię na servie widziałem, co do kamizelki to karool napisał że coś się tam zepsuło i mamy być cierpliwi Nie wiem po co wgl ten temat otwieracie Skoro jest tak jak było tylko nie ma kamizelki.

 

-Nie ma żadnych lagów

-ja normalnie słyszę (rzut granata,zmiane broni)

-a w menu opcji kup jest to samo tylko nie ma kamizelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że wczoraj te menu było lepsze -_-, bardziej oryginalne, estetyczne, a teraz takie 16 bitowe ..., wygląda to gownianie.

 

I mam propozycję do kamizelki.

Można by ustawić plugin że można kupić tam 300 kamizelki czy 400, żeby było ograniczenie. Bo niektórzy kupują ile wlezie i bij takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. a jeżeli chodzi o menu to jest takie same tylko nie ma kamizelki!!

może tobie się coś z cs dzieje a ty piszesz takie bezsensowne tematy na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nic nie usuwałem oprócz błędu z armorem

 

Hmm, wszedłem dziś na serwer i patrzę i tak myślę - "Ja pier***"

Po co wy to pozmienialiście ?

Menu opcji kup, było dosyć lepsze od tego co jest teraz.

Nie słychać poszczególnych elementów np jak się rzuci granat.

Nie słychać wyboru broni - jak się zmienia.

Większość ofert /m została usunięta

Większe lagi

Wszyscy narzekają.

 

I pytanie, po co ?, jak wszystko było dobrze zrobione a nagle takie zmiany ?

Menu kup  ma wszystko oprócz armora który naprawiam

Menu wyboru broni nie było zmieniane I DZIAŁA - testowałem

Słychać wszystko - TESTOWAŁEM
Ofert w /m? Nic nie było usuwane/zmieniane, jest takie samo. Każda misja jest taka sama, nie mogłęm usunąć żadnej misji bo polecaiłby reset all misji.

Nie napotkałem lagów.

Patrząc na kreskę i opinie graczy gdy byłem na serwerze jest dobrze ale prosili o naprawienie armora.

 

Nie wiem czy to ja pomyliłem serwery czy ty ale ja tam nie napotkałem żadnego z twoich błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności