Skocz do zawartości

Brak ss'ów


Moskalitos

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano ostatnio dostałem bana na cod  modzie 350.I chciałem wrzucić ss'y wchodzę w valve szukam a tam ss'ów wgl nie ma.Przysięgam że nic nie miałem oto wpis z consoli:

 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Moskalitos 
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 1089815036 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 5.226.76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam ss'ów i nie widzę powodu do podejrzeń mnie o ss'y ,ponieważ kampiłeś w tym samym miejscu w poprzedniej rundzie i jak zabijałem typka to szczelałeś  do mnie co zauważyłem i zapamiętałem.A tak po 2 to powinieneś chyba zobaczyć z specta ,a nie zabiłem cię a ty mnie banujesz... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ss'ów nie mam nie mam ,a po 2 jak patrzałeś skoro było tak ,że ja cię zabiłem i pojawił się napis orientuj się po 5 sekundach to ile mogłeś patrzeć co?5 sekund to chyba troszkę za mało nie sądzisz?A i nie mów że obserwowałeś mnie w poprzedniej ,ponieważ zabiłeś mnie jako ostatniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja musilem tylko wtedy patrzec patrzylem wczesniej i dostales ssy wiec powinienes je wstawic i ssy zawsze sie zapisuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem może zrobiłeś coś nie tak i wątpię abyś patrzał wcześniej skoro wbiłem na 3 rundy i dostałem bana.... A zresztą jak mi nie wierzysz to choć zgadamy się jakoś nwm na skype i mogę udowodnić ci że nic nie mam.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ja tam nie widzę problemu, masz multum tematów. Jeżeli były robione przez automat to na 100% je dostałeś, nie ma mowy by ich "nie było".

Sprawdź poradniki i zobacz gdzie instalowałeś cs'a, to już nie nasza wina. Jeżeli ss'ow nie będzie to nie pomożemy.

Masz wyszukiwarkę w komputerze, szukaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkiego naprawdę nie mam tych ss'ów i wgl czemu bym miał grać na wh skoro staram się o admina na zm i jak by to wyglądało ?No dajcie szanse człowiekowi :DA i przy okazji Karol to nie jest powiedziane że to musi dojść na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Każdy tak pisze, stało się to już nudne
"Po co mam czitować skoro mam adma na innym serwerze "Po co mam czitować skoro staram się o adma"

Mnie się pytasz ? Zasada jest prosta i dla każdego TAKA sama, nie ma ss'ow, nie ma UB. 

 

SS'y wstykują ci w konsoli snapshot lub screenshot, wiec jak ma to leżeć po stronie serwera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to leżeć po stronie serwera tylko po stronie amx są błędy przecież nic nie działa idealnie.A po 2 można zapytać ludzi na serwie czy wyglądało jakbym grał na wh:)I jeżeli się nie myle to było coś o dawaniu 2 szansy i ankieta więc w ostateczności mogę skorzystać z tego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ty dalej nie wiesz na czym polega ten plugin.

Ten plugin wpisuje graczowi komendę w konsoli, która tworzy "screenshot'a". Korzysta z niej każda sieć a ty i tak dalej będziesz gadał że to wina AMXX który ciągle ma zadanie (ten plugin) wpisani graczowi komendy ^ ^.

 

Masz temat o tej "Drugiej szansie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności