Skocz do zawartości

Zeus i jego problemy :D


zeusskill

Rekomendowane odpowiedzi

Siema , jak pewne niektórzy z ffa mnie napewno kojarzą jako Zeusa ;) doskonały, kitol czy inni :D problem polega na tym że od jakiegoś adma dostałem bana :D xd Wczuta niesamowita była staty dobre :D Chciałem zrobić własnie sobie screena żeby na fejsa wrzucić a tu dupa ;d nie pisze tego w dziale ub bo to nie ma sensu ;] Problem jest tego typu że mi ss-ów nie zapisało  ;c ;c I powiedzcie mi co ja moge z tym zrobić ? można je jakoś odzyskać ? za poradnikami już patrzałem jak to naprawić i naprawiłem chyba ;d ale co z tymi ss-ami ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wpisz w "szukajce" komputerowej, ss'y zawszę się zapisują, tylko czasami w innych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moge sie śmiało założyc że nie ma ;] niestety ;] podobno sie zapisują ale no mówie Ci że nie ma ;d Spytaj sie kogokolwiek kto jest w top15 na ffa i kazdy Ci powie że jestem czysty :D już mi ss robili :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antonio :D doskonale wiesz że jestem czysty :D moge pokazywać ss ale jakby były xd Jestem tylko Ciekaw kto mi dał Bana :D bo nawet nie spojrzałem ;] Dajcie cyna któż to taki miły :D ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd ja mam wziąśc te kuźwa ss'y jak mi ich nie zapisało xD No fuck mam sie pożegnać z tym serwerem ? no kurwa :D co ty człeniu ;] za zajebisty jest ;d Dlatego dałem ten temat do dyskusji a nie do Ub xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przegadasz ich. Zarasz się rzuci fala dziecinnej krytyki na Ciebie.

 

Ja wiem, że nie czitowałeś, inni też wiedzą, pozostaniesz czysty dla osób które mają własny rozum.

 

Anegdota na koniec: Kilka lat temu na jakiejś serwerowni (nie pamiętam już nazwy nawet - pewnie nie istnieje ale kij z tym) mnie zbanowali - ponoć były ssy, ale ja ich znaleźć nie mogłem. Szukałem, kombinowałem i nie znalazłem. Też pisałem na forum że grałem czysto bla bla - nie wierzyli bo to boty były :D
Po kilku dniach na innym serwerze mi zrobili ssy, szukałem szukałem... i znalazłem jedne i drugie ha haa :)

Edytowane przez -_-
POWTARZAM SETNY RAZ, to nie jest serwerownia (wpisz sobie w google) tylko SIEĆ SERWERÓW !
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemówiłes do mnie Mateczny :D hehe :] Ale co poradzisz xD ale na chłopski rozum po kiego chuja bym sie pchał na forum po per banie mając czity ? xD każdy jeden by nie prosił o ub i nie ruszał takiego tematu tylko idzie na inny serwer zatruwać skilla ;/ xD Ale jak Powiedział Antonio :) on widział że jestem czysty i będe czysty dla tych co ze mną długo grali jakieś 2 miesiące w sumie ;] a dla sceptycznych tylko środkowy palec w góre ;) "Chuj to cecha i nawet sie pisze przez CeCha" :D Yoo ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

"Ale co poradzisz xD ale na chłopski rozum po kiego chuja bym sie pchał na forum po per banie mając czity ?"

Nie ty jeden, nie ostatni.

 

Nie ma takiego czegoś jak "brak ss'ow", to nie jest nasza wina. Plugin ma wbudowaną daną rzecz do zrobienia, nie robi czegoś innego, kiedyś nie było tłumaczenia "nie mam ss'ow", teraz stara się zrobić z ludzi idiotów. Ten plugin jest wbudowany na każdej sieci (czy to większej czy mniejszej) i skoro tam nie ma problemu z ss'ami to czemu akurat tutaj miałyby one być?

 

Brak ss'ow leży po twojej stronie i MY nie będziemy się pchać w to czy byłeś czysty czy nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Wyjaśniłem wszystko, a ty jak widać sprowadzasz wszystko do "chuj**". To że ktoś ci napisał i uznał że brak ss'ow to czit, nie oznacza że masz prawo zwyzywać go (jak idiota) od najgorszych. Ten cytat użyłeś w ZŁY sposób.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności