Skocz do zawartości

Skarga DawciOo


Arnold77

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Arnold77


2.Nick admina/gracza który zawinił: DawciOo

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 12.03.2014 - 21:00:29

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

6.Opis sytuacji DawciOo dał mi bezpodstawnego bana za 4 lm na PRO Vip, napisałem prośbe o UB, oraz DawciOo został poproszony o wstawienie dowodów ukazujących złamania przeze mnie regulaminu. Mój ban minął a DawciOo wciąż nie ukazał dowodów na to że złamałem regulamin. Ja musiałem odczekać niesłuszną karę więc admin też powinien zostać ukarany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przyszło mi do głowy, że Arnold złoży skargę. Ja jak dostaje bana a wiem, że złamałem regulamin nie składam skargi, ale widzę, że Arnold robi inaczej. Dowodów nie mam, bo nie nagrywam wszystkich banów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Zm nie ma hltv

Bardzo by się przydało.

btw podaj mi godzinę i datę tego skana nagrywam wszystkie mapy jakie gram,może posiadam demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo by się przydało.

btw podaj mi godzinę i datę tego skana nagrywam wszystkie mapy jakie gram,może posiadam demko.

-_- pisał ze crashuje wiec ...

PS: niech każdy admin nagrywa demo z mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie przyszło mi do głowy, że Arnold złoży skargę. Ja jak dostaje bana a wiem, że złamałem regulamin nie składam skargi, ale widzę, że Arnold robi inaczej. Dowodów nie mam, bo nie nagrywam wszystkich banów. 

http://forum.cs-classic.pl/topic/15865-skarga-audi-fanatyk/#entry92736 właśnie widzę że nie składasz niesłusznych skarg... Ale ja regulaminu nie złamałem. Nawet jak kupiłem 4 lm to przez przypadek bo mam binda obok kciuka, ale to nie znaczy że postawiłem 4 lm... Dostałeś 2 paki ode mnie na tej mapce i się zemściłeś banem... Admin ten powinien dostać kare za nadużywanie adma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold przyzwyczaiłem się, że dostaje paki, są nawet tacy co rzucają pakę jak są pierwszym zm i to tylko we mnie, więc nie zmyślaj. A jeżeli chodzi o tą skargę to nie wiedziałem, że to jest skracanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnold przyzwyczaiłem się, że dostaje paki, są nawet tacy co rzucają pakę jak są pierwszym zm i to tylko we mnie, więc nie zmyślaj. A jeżeli chodzi o tą skargę to nie wiedziałem, że to jest skracanie. 

Ale mnie to nie obchodzi, ja wiem że nie złamałem regulaminu i dostałem bana. A ty masz 24h na wstawienie dowodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ufam adminom, skoro dał bana za lm'y to widocznie tak jest. Osoba pisząca skargę powinna mieć dowody.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności