Skocz do zawartości

Podanie Pale Bongo


Pale Bongo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Serwer:  #1 [CoD 350 LvL] Cs-Classic.pl

2. Nick:   Pale BonGo*[Z.Z.P.H.I.M] !


3. Imię:  Patryk


4. Wiek:  21


5. Znajomość Amxx(0/10):  8/10 (miało się admina nie na jeden serwerowni)


6. Mikrofon(Tak/Nie):  TAK


7. Składka(Tak/Nie):  Jak trzeba mogę dawać niema problemu


8. Czas spędzony na forum:  coś tam tego mam z parnaście h jest + masa na servie


9. Opisać siebie: Młody chłopak , lubiący piłkę nożną różnego rodzaju sporty , czasem pograć w cs-a pobyczyć się ze znajomymi ^^


10. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera:  dużo gram na codzie i czasem jak trzeba admina to go niema a ja jestem ciągle :)


11. Linki do reklam:

 

Z racji że to moje drugie podanie za reklamy tym razem zapłacę jeśli jest możliwość bo już jedna serie robiłem tego . Można zobaczyć w 1 podaniu :)

 

12. Co zrobisz gdy:


 -Ktoś używa dopalaczy;  SSY -----> BAN
 -Gdy ktoś nadużywa micro;  Ostrzeżenie ----> pózniej ban na 5 do 30 min (zależy jak go nad używa)
 -Nadużywa Kultury na serwerze;  ostrzeżenie , a pózniej ban


13. Platforma Cs(Non Steam/Steam): Non Steam (jak trzeba to kupię)

 

 

Z powodu że dostałem warna na forum za shoutboxa za napisanie o cziterach dorzucam tutaj jeszcze reklamy za to :

 

https://www.csbydgos...1443#post461443

 

http://skilluj.com/i...8-cs-classicpl/

 

 

 

 

pozdrawiam Pale

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na TAK 

+ Wiek

+AMX jeszcze się pod uczy troszeczkę

+Ogarnięty gracz 

 

Powinien zostać adminem ponieważ jest często na serwerze im więcej adminów tym lepiej takie jest moje ZDANIE 

 
WIELKI +  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odpracowałem dałem reklamy :) w 1 podaniu :)

 

 

 

co do wybuchowośći ogarnołem się dawno można zapytać ludzi na servie :)

 

 

 

wiem że miałem czasem złe słowo  ale poprawiłem się i to nie względu na podanie , tylko ogólnie z prawie każdym graczem mam b.dobre stosunki :) tylko zle tego nie kojarzyć :D

 

z tego co widzę to adminów jest mało , ją ciągle siedzę i widzę co się dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu niefajne sytuacje się zdarzały w jego wykonaniu, ale widać poprawę, więc oby tak dalej no i ogarnięty w grze, często na serv. Ja na TAK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie opanowałeś  sie tylko dla admina :) ? Skąd mam wiedzieć ze za miecha nie będzie to samo ? Narazie na nie Poczekajmy gdzie ci spieszno ;) 

Na nie . Majki to sa gracze z naszego serwera :) Wiec multi odpada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na NIE! Zbyt szybko składasz podanie by można było określić czy się poprawiłeś w stosunku do graczy czy nie. Moim zdaniem, zmieniłeś się tylko dlatego, żeby dostać admina. Pograj miesiąc/dwa, wtedy będzie okazja żeby sprawdzić czy na prawdę zrobiłeś rachunek sumienia i mocne postanowienie poprawy czy tylko ''zmieniłeś się na pokaz''.

 

Pozdrawiam, Lala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka jedna zasada co łamie wszystkie jeżeli jej nie spełniasz. PODANIA SKŁADAMY RAZ NA TYDZIEŃ.

Czyli , podanie - można dać ci szanse (admin próbny), ale UP za tydzień dopiero :) Nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności