Skocz do zawartości

skarga i zarazem prosba o ub


fr3z

Rekomendowane odpowiedzi

nick : why so serious ?! bitcH [7] admin : nie wiem podejrzewam ze albo latek albo slabiutko opis sytuacji : mapa inferno jestem w terro staty 15:8 jakis typek o nicku slabiutko plakal caly czas zebym wyszedl i chwalil sie ze ma takie ip jak admin latek23 chyba ok olalem to. po czym zrobil reconnecta i 2 min pozniej mnie zbanowal. W konsoli wyskoczylo mi KICKED BANNED. wyjasnijcie to albo odbierzcie mu adma nie zrobil mizadnych ssow nic. ban nie wiem za co. Mam tez swiadka o nicku are[t] ktory tez zostal zbanowany w ten sam sposob 2 min pozniejmoj steam id : 0:0:56875688moj nick : why so serious ?! bitcH [7]moje ip : 77.253.15.28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona nie były bez powodu, oboje mieliście wh . latek nie ma klawiatury więc na moim kompie wszedł i zbanował was.. Nie potrzebne były ss kiedy mieliście wh , które było perfidnie widać . Spytaj PFK i innych graczy którzy byli online : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak by was odbanowali byście już nie mieli wh i można by było oskarżyć administracje o niesłuszne oskarżenia. Ale ja bez powodu nie wołam brata żeby zbanował kogoś , było perfidnie widać że macie wh oboje wiedzieliście doskonale gdzie macie iść , gdzie się wychylić i te " SKANY " . Bez ss teraz mozesz się wypierać ale ja mam świadków. Bo i ja i latek23 i PFK wszystko widzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za admini, ktorzy nie wiedza czy ktos cos ma ? :)) Pozdrawiam ..Dwa razy wstawiłem ss mozecie robic ponownie ss rowniez wstawie i nie Puuaczie :).edit@@ macie sluchawki z drewna, ze nie wiecie gdzie skanowac i gdzie sie wychylac ? I jeszcze jedno, mieliśmy niby "WH", mogliście zrobic ss aby sie upewnic a nie odrazu Ban, chyba latek nie powinien mieć admina skoro nie umie sie obslugiwac nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slabiutko prosze o wypowiedzi Head Admina !! chce dowodow na to ze gralem na wh ? demko rozpiske wszystko jesli czegos takiego nie ma to ban sie nie liczy prosze administracje o wypowiedzi jesli nie robil mi nikt ssow to sory ale ban niesluzszny gram od miesiaca na tym servie top5 wiele adminow mnie broni jak ktos gada ze gram na wh a tutaj jakis bob wchodzi nieogarniety idaje bana. jestem 100 procent pewny ze nic wam demko nie wykryje bo nic nie mam wiec prosze o ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności