Skocz do zawartości

CIągłe bany


nOo.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym złożyć 2 skargi pierwsza na admina kostka  2 na luka czy jak on tam miał . Przed chwilką dostałem bana od kostka który dał bana za kampienie na respie  (śmiech na sali )   Gówniarz  nie potrafi poradzić sobie z porażką . sytuacja wyglądała tak że   graliśmy na  eldorado razem z większą częścią teamu stałem na wyjściu z respa grałem z awp . zauważyłem że ten gnojek leci na nożu i próbuje zrobić plecy od strony respa tt , żeby tego uniknąć  postanowiłem go rozjeba* . W tym celu upewniłem się   że na sto pro chce zrobić tak jak myślę . rzuciłem granat na prawo od respa tt i zabrało mu 15 hp , w związku z tym że grałem  z awp wiedziałem że mogę nie rozwalić kolesia z karabinem  postanowiłem zrobić mu plecy . Wrąbałem się do stodoła  on jak ciota na tym nożu poleciał po fragi dostał banie z glocka i się upsrał  wrąbał mi bana    chciałem zauważyć że byłem 1  na tej mapie , zniweczył moje szanse  na medal .  2 sytuacja była na kabulu tam admin  nie mógł się pogodzić z tym że leciałem po złoto i wjebał mi ban  za rash  , to był ten luke.  Jeżeli nie ogarniecie tych śmieci  stracicie poważnego gracza . Bo Tak się nie robi , ja gram dla rankingu  a te szmaty mi  psują grę . A z kostkeim to już nie pierwsza akcja ,  jakieś pare tygodni temu  nie mógł się pogodzić z moim złotem  i zmienił mapę na 2 min przed jej zakończeniem . Liczę na  ogarnięcie sytuacji , przez poważnego admina . Pozdro  nOo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o akcję na kabulu, to moim zdaniem Luke słusznie Ci dał kicka (punkt 17 w regulaminie - Zakaz rashowania na resp Wroga. Natomiast o sytuacji na eldorado się nie wypowiem, ponieważ tego nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nOo, Rash zgodnie z regulaminem karany jest banem, natomiast admin nie banuje cię tylko dlatego żeby ci odebrać złotko, ale łamiesz regulamin (tu. rash), a wiesz po co jest admin  - żeby pilnować porządku na serwie. 

 

A teraz sytuacja z eldo, nie wiem bo poszedłem ale jeżeli .. kampić na respie możecie do 1 min przed końcem mapy, potem cele. Za 1h powinien być link do HLTV jeżeli będzie jak ty mówisz bo nie było mnie na serwie to błąd admina, ale jeżeli minęła ta minuta to skarga do zamknięcia, i jeszcze raz powtarzam - Admin nie banuje cie dlatego bo masz szanse na złoty medal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mogłem rashować na kabulu ... na schodach dobijałem ludzi z he ...  obejrzyj  se htlv jak macie ...  to nie ja skakałem na respa tt . To się robi żałosne . jak tak dalej będzie zmieniam serwer nikt mnie nie będzie  banował za damski hu*  , a kostek jeszcze ma uciechę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej tak mi się wydaje , akurat mnie zbanował za kampe  jak stało z 5 osób . DZIWNE  akurat po tym jak dostał banie . Lamus z typa  chciałbym go na mikro usłyszeć . Jeżeli go nie skrócicie  to ja odchodzę nie będzie mnie dzieciak ustawiał . jak chcecie mieć   hu*** poziom na serwie wasza bania . Ja na te chwilę zjadam połowe topki  , z braku czasu na grę  nie jestem na jej czele . A i liczę że ogarniecie  te htlv . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci 1 kolego licz się ze słowami po 1 po 2 zbanowałem cie bo akutrat mnie zabiłeś ? smieszne nie widziałem żebyś kampił na respie a gdy mnie zabiłeś zobaczyłem to po czym dostałeś słusznego bana :) tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za takiego posta powinieneś być zbanowany pernamentnie. jakim prawem wyzywasz mnie i kostka?   
 



" Jeżeli nie ogarniecie tych śmieci  stracicie poważnego gracza . Bo Tak się nie robi , ja gram dla rankingu  a te szmaty mi  psują grę ".  ---> jeśli Cie nie zbanują pernamentnie, to obiecuje Ci, że za każde najmniejsze złamanie regulaminu będziesz karany.  Jesteś niedojrzały i duzo cii brakuje do powaznego gracza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mogę . może dzięki moim ostrym słowom ogarniecie się  . I że jesteście adminami to dla mnie gówno  znaczy ...  Żałosne  łożycie pęgę  po to żeby się dowartościować . Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczynasz mnie powoli wkurw*** ">Żałosne  łożycie pęgę  po to żeby się dowartościować"

noo skończ tą szopke, jeżeli ci tak sie nie podoba powiedzmy zachowanie adminów to proszę cię bardzo - możesz zmienić ten serwer, i nie stracimy "poważnego gracza" tylko uzyskamy ulgę, a na mało graczy nie narzekamy bo co dziennie przybywa koło 50/200 nowych nicków. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kilka sekund, ale ty też popełniłeś błąd i tak byś dostał bana, - 1 HE NA MAPE, a podczas demka widziałem walisz 1 lecisz na respa kupujesz 2 i walisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, jeżeli (nie oglądałem hltv) faktycznie Noo ma rację z akcjami, że jest to wręcz wyżywanie się na graczu. Szczerze mówiąc to nie dziwię się postawie Noo, bo admini jak zwykle na serwerach posługują się swoją subiektywną opinią oraz wzajemnym popieraniem. Jeżeli dostał bana za to za co nie powinien, to danemu adminowi należy się ostrzeżenie, a przy następnej sytuacji kara, bądź utrata stanowiska. Co to jest za wytłumaczenie "i tak byś dostał bana, - 1 HE NA MAPE" - nie widzę by tego tyczyła się skarga, więc po co poruszasz temat niezwiązany z tym. Admin jest od zajmowania się porządkiem, a nie naciąganiem regulaminu, to po pierwsze.

Po drugie czepianie się kultury wobec osoby typowo zdenerwowanej postawą adminów (jak rozumiem z tematu i z opisu zdarzeń) naciągających regulamin jest postawą śmieszną. Jeżeli przeszkadza wam, bądź uraża jego zachowanie to należy poprosić o kulturę oraz ostrzec przed warnami. W końcu wy jesteście adminami, którzy regulują graczy. Wiadomo, że jesteście ludźmi, ale tym bardziej nie rozumiem z jakiego powodu został zbanowany (nie wygląda to na zwykły błąd), a odwracanie kota ogonem typu tekst Siwego o HE prowadzi do dalszych napięć, a nie rozwiązania sytuacji.

@Luke "Za takiego posta powinieneś być zbanowany pernamentnie. jakim prawem wyzywasz mnie i kostka?" - prawem takim jak się domyślam jakim dostał ban za rzeczy, które wyłamują się z regulaminu.

@nOo Uspokuj się, bo na nerwach niczego nie zrobisz. Druga sprawa następnym razem podaj chociaż czasy danych zajść, bo dla obserwatora ciężko odszukać dane zajścia (lub numer rundy) w hltv, a nie chce mi się oglądać całych map. 

[Edit] Obejrzałem demka (ciekawość mnie zjadła) i muszę śmiało powiedzieć, że według tego co pisał Siwy to:
1. Ban od Kostka to żart, 1:20 na zegarze chłopak z awp. Zero kampienia na respie, a po prostu dostosował się do sytuacji. Nawet nie wszedłeś na specta czy cokolwiek podobnego (by zobaczyć czy faktycznie kampi) tylko ban zaraz po zabiciu cię. 

2. Ban od Luke trzeba podjąć w paru kwestiach. Pierwsza z nich to pytanie gdzie jest granica rashu (admin uprzedził o bezczelnym rashu, który będzie skutkował banem) Jednak według mnie tego na tym demie nie widać, znaczy bezczelnego rashu. nOo stał na schodach i nawet nie szedł dalej.
Według mnie ban niesłuszny, bo serwer nazywa się FFA - Free For All, a w regulaminie jest napisane:

 

 

 

17.Zakaz rashowania na resp Wroga ( ostrzeżenie  , kick, ban od 5min do 30min)

 

 

Niestety nie są napisane dokładne wytyczne, ale wyraźnie pisze "na resp Wroga", więc z góry ban jest niesłuszny, bo jak widać na demie rash był na schody. Poza tym nie ma napisane nic na temat tego ile sekund jest tego zakazu, przez co rozumiem że chodzi o ten "bezczelny rash" czyli kupienie ekwipunku i biegiem do przeciwnika na resp. Według mnie oba bany są krzywdzące.


PS. Gratuluję cwaniackiej postawy, na pewno na przyszłość zyskacie więcej szacunku wśród graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Niestety nie są napisane dokładne wytyczne, ale wyraźnie pisze "na resp Wroga", więc z góry ban jest niesłuszny, bo jak widać na demie rash był na schody. Poza tym nie ma napisane nic na temat tego ile sekund jest tego zakazu, przez co rozumiem że chodzi o ten "bezczelny rash" czyli kupienie ekwipunku i biegiem do przeciwnika na resp. Według mnie oba bany są krzywdzące."  ---> " na resp wroga" to jest skrót myślowy, wiadomo że pod tę kwestię podpina się przeszkadzanie w grze raszem uniemożliwiającym wyjście z respa.

Kupno broni przez CT i szybki bieg na schody ( resp od schodów jest kawałek dalej) to jest naciąganie regulaminu?  terro nie miało szans wyjść poza resp.. bo czas wyjścia z respa zbiegał się z atakiem CT na schodach. Terro pisało wielokrotnie aby ogarnać raszujacych ( np senrox). 

Zagraj jeden z drugim w TT na mapach Dust, kabul, train, nuke i sami zobaczcie jak utrudnia grę perfidny rasz. 


Zauważyłem wielokrotnie, że gracze zachowują się coraz bardziej bezczelnie,na każdy kick/ban reagują alergicznie i roszczeniowo, zacznij jeden z drugim szanować drugiego, respektować regulamin, bądź kulturalny to nie będziesz karany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tylko dodam coś od siebie...

Rozumiem zdenerwowanie nOo ale chcąc coś załatwić nie powinien się tak wyrażać o innych użytkownikach.

Ludzi jak idziecie do urzędu z jakąś sprawą to nie rzucacie "mięsem" na lewo i prawo. Wszysko da się załatić ale na spokojnie.

Admini też ludzie i popełniają błędy ale obrażaniem innych pokazujesz jaki jesteś naprawdę!

I zgodzę się z Luke że czasami cieżko wyjść z respa (człowiek kupuje broń a tu już jest przy tobie przeciwnik i wali ci head'a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok . rozumiem , ale czemu ja mam czekać aż tt się ruszą  , poza schodami mają  3 inne drogi...  jeżeli są w tt powinni tak grać  aby cisnąć ct  ,a jak  sami nie potrafią wyjść no to sorry..  na kabulu jak grałem w tt  i cisnąłem po 5 graczy   to jakoś  dawali rade , wyjść . A moim zdaniem perfidny  rasz to jest jak ktoś  leci typowo  na respa tt i skacze  na niego (a migło mi  pare razy  jak , poczekałem na tych skaczących że był  tam kiedyś  na pewno jeden z adminów . Ale teraz nie ważne  jak ogarne taką sytuację  to na pewno zaalarmuję ) . Łatwo też sobie uświadomić sytuacje  ct-ka  na tych schodach  , od razu wiadomo kto ma lepszą pozycje  strzelecką ... A jak widać na demku  gracze z tt byli nastawieni na kampe i czekanie na ct  na tych schodach ....  Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie jest ciężko wyjść z respa, ale da się i mówię z doświadczenia, przecież sam gram na tym serwerze. Powiem Ci, że osobiście mi to nie przeszkadza, bo.. tam gdzie nie ma konkretnych reguł są interpretacje, więc według mnie jedyne co jest konkretnego w tym pkt regulaminu to resp wroga. Akurat Kabul jest tak skonstruowany, że bez granic rashu nie da się tego opanować, bo CT do TT ma zaledwie krok. Nie zmienia to faktu, że nikt nie wie gdzie dokładnie jest domyślna granica rashowania, a to powoduje kłopoty.
Nie chodzi o to, że to Twoja wina jak w przypadku bana od Kostka, jednak jest wina zarządzających, bo nie ma konkretnego pkt regulaminu, który powie mi dokąd mogę biec. Tym bardziej, że jest to serwer FFA, więc nie spodziewam się gry jak na TP.

Poza tym wyobraź sobie nowo przybyłego gracza, który czyta regulamin przed wejściem na serwer (co, o zgrozo dzieje się raz na wieki), czyta, czyta.. i co?
Ma kampić przy bsie, bo nie wie dokąd może biec, żeby nie dostać bana?
Według mnie albo ten pkt. reg. jest do usunięcia albo trzeba wgrać anty-rash (choćby na 10-20s). Osobiście jestem za usunięciem. 

Co do bezczelności graczy - nie dziwie się. Za jedno przekleństwo zostałem wyrzucony z serwera, ot przypadkowa reakcja. Nie dostałem ostrzeżenia, tylko od razu ban (co prawda na 5 minut), ale gdy ktoś wchodzi pograć 30 minut przed pracą czy coś w ten deseń to jednak boli. Zauważę, że było to drugi użyty wulgaryzm w ciągu ponad 20 h przegranych na serwerze. Druga sprawa, że często zauważam postawę wyższości nad graczami ze strony adminów, a to odbija się od razu w zrozumiały sposób, choć nie musisz to być Ty oczywiście. Mimo wszystko adminów większość anonimowych graczy ocenia jako grupę, nie persony. ; )

[Edit] nOo, jak najbardziej ma rację co do kampienia TT. Bardzo często się z tym spotykam, szczególnie wśród słabszych graczy. Więc po prostu zostawić jedynie kare za rash prosto na resp wroga i nie będzie niedomówień, nawet pkt reg się będzie zgadzał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech wgrają anty rash jak już , i jeszcze przy okazji mogliby usunąć kolory  toru rzutu granatem , bo cały element zaskoczenia smoke aka flesh  jest stracony , + widziałem na  paru serwach że staty po wyjściu z gry się nie cofają na danej mapie , chodzi o to że mam przypuśćmy staty 10:0 idę zrobić sobie herbatę  dostaje kicka  i mam już straconą pozycję  ,a fajnie by było wchodząc  mieć to samo co się  miało  przed chwilowym zw  . To tak ode mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga bez wzoru, bez dowodów. Nic, sam spam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności