Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to jeszcze sprawdzę tą de_sunny, ale raz się zcrashowała. No i raz miałem dziwną sytuację na aim_map - 3 na 3 tt nie żyło, a runda trwała w najlepsze łącznie z czasem po 0:00.

Szkoda by było taką mapę jak de_sunny stracić : ((

Co do Vipa nie działa /vips. To wszystko z tego co zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

to jelen lec do działu AMXX a nie wal jakies zwalone pluginy, chyba zalezy ci tylko zeby posty nabic jak ani razu nie byles na serwie. 

Pomylilem sie w tabelce jednak widac VIP w CT jak i TT, jedynie ta komenda /vips nie działa. de_sonny niby sie crashuje serw przy niej. 

Ta tabelka to nie moja wina, tak już jest w cs'ie.

Co do /vips to musi działać czy może być bez?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może być bez bo to dużo nie wnosi :) tylko pokazuje jaki vip online, a poza tym jest w tabelce napis VIP więc nie trzeba. 

 

 

Rozumiem. 1.7 Zabronione jest dzielenie nicku.

 

Dodać/edytować pkt regulaminu zakazujący pomocy gracz i gracz - gracz A bije graczowi B na jego nicku (ODZNAKI).

Edytować albo dodać bo spierają się że nie ma tego w regulaminie, oczywiście chodzi mi o taki pkt.. bo chyba bylo coś takiego, teraz nie znajde ale było, coś takiego - zakaz pomocy graczowi przeciwnej drużynie (nierozbrajanie paki, "ja ci sie dam zabić, a ty mi" - dawanie się zabić) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry sory za nieobecność ale napięty z lekka tydzień miałem i mało przebywałem w domu ;)

 

Tak te /vips nie działa bo wpisuje nie raz i nie pokazuje się nic. Ale ja jeszcze jedną rzecz bym zaproponował, żeby dodać plugin ochronę na początku rundy na 2 sekundy. Kiedy gramy aima jakiegoś to biją od razu z respa pod nieobecność admina, po czym gra traci sens... Dlatego ja proponuję dodać ten plugin, że przez 2 sekundy na początku rundy strzały nie działają na gracza, każdy chyba wie o co chodzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. 1.7 Zabronione jest dzielenie nicku. 
Kary za Takie postępowanie powinny być również wysokie, typu tydzień bana lub coś w ten deseń.
Ponieważ w innym przypadku nie będzie problemu ze zmianą nicków i wbijaniem sobie odznak. Dzień odsiedzi potem będzie szczerzył zęby.

Ile mogę
Dobry pomysł, a 2 s to wydaje się idealny czas. Ni mniej, ni więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wieczorem postaram sie dodać a jak nie dzisiaj to jutro.

 

 

Plugin blokujący strzaly na poczatku rundy został dodany ustawilem go na 2 s jesli bedzie za mało to piszcie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De_piranesi - kojarzę, że był już z tym problem, mianowicie nie mogę wejść na tą mapę. CS pobrany przez Steam'a zostawiacie jak jest to, czy będziecie coś zmieniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wgrałem przydatny plugin na prośbę Bruna.

 

Jest to bardziej rozbudowane rtv jeśli jest mało osób na serwie ( włącza sie od 8 ) to po wpisaniu w sayu mala mapa nastąpi vote z innego pliku z małymi mapkami

 

Jeśli ktoś chce sobie poczytać o pluginie zapraszam na http://amxx.pl/topic/11270-mala-mapa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja odnośnie regulaminu. Przerobiłem regulamin z DD2 jest bardziej czytelny i mniej do interpretacji w nim przez przeciętnego kowalskiego.
 

 

Każdy gracz/admin jest zobowiązany do przestrzegania poniższego regulaminu.

1. Podstawowe wiadomości:

*Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go.
*Bezwzględnie zabrania się używania wszelkich wspomagaczy (wh, aim, sh itp.).
*Zabrania się reklamowania serwerów, sieci, stron.
*Każdy gracz zobowiązany jest posiadać niższy ping niż 140.
*Wchodzenie na aktywnym banie (AB) jest karane ponownie.
*Zakaz używania innej grafiki Cs'a niż Open GL. D3D i Software jest nie dozwolona.



2. Ograniczenia rozgrywki:

*Nie przeszkadzamy innym w grze (blokowanie, oślepianie graczy swojego zespołu „fleshami”).
*Zabrania się wykorzystywania bugów mapy.
*Zakaz rashowania na respawn Wroga przed upływem 30 s (do 1:30 czasu na zegarze)
*Staramy się wykonywać cele mapy, specjalne unikanie będzie karane.
*Zabrania się również wychodzenia na miejsca niedozwolone - tekstury.
*Zabrania się kampienia na respawnie (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund.
*Zakaz rzucania He na małych mapach (fy_pool_day, fy_snow, cs_wiocha, itp.).


3. Nick:

* Zabrania się gry dwóch graczy na jednym nicku.
*Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy.
*Zabrania się używania nick'ów reklamujących inną sieć.
*Zabrania się podszywania pod innych graczy.

4. Komunikacja

*Zakaz informowania cheaterów przez mikrofon bądź chat.
*Na serwerze zabrania się przeklinania, używania wulgaryzmów, obrażania.
*Zabrania się nadużywania mikrofonu, spamowania na say/u@.
*Mikrofonu można używać gdy masz skończone 16 lat lub przeszedłeś mutacje głosu.

5.Admini:

* ADMIN ZAWSZE MUSI MIEĆ DOWÓD, GDY BANUJE GRACZA.
* Administrator ma prawo zmienić małą mapę (fly_pool_day, fy_snow, cs_wiocha, de_rats_1337), gdy na serwerze jest zbyt dużo graczy.
* Administrator ma świecić przykładem, być okazem wzorowego gracza.
* Admin ma obowiązek ukarać gracza, który łamie regulamin serwera.
* Admin podejrzewający gracza o cheaty, ma obowiązek zrobić SS lub nagrać demko.
* Zabrania się nadużywanie say@ czyli tzn pisanie na HUD.
* Adminowi nieprzestrzegającego regulaminu, h@ ma prawo usunąć bez zwrotu kosztów admina.
* Jeżeli admin używa wspomagaczy składamy podejrzenie na forum wraz z dowodem (rozpisane demo).

6.Kary:

*Cheatowanie: Ban Permanentny
*Obrażanie gracza (admina): Kick/Ban 5 min – 1h (Ban 1h – 24h)
*Reklamowanie: Ban permanentny
*Wchodzenie na tektury: Ostrzeżenie/Kick/Ban 5 min – 30 min
*Przeszkadzanie w grze innym graczom: Ostrzeżenie/Kick/Ban 5 min – 1 h
*Kampienie na respawnie: Ostrzeżenie/Kick/Ban od 5min do 1 h
*Nie wykonywanie celów mapy: Kick/Ban 30 min – 1h
*Nadużywanie mikrofonu: Kick/ Ban 30min – 1 h
*Sb (SpecBug): Kick
*Spam na say, spam odnośnie cheatowania: Ostrzeżenie/Kick/Ban 5 min – 30 min
*Spam na admin chacie (u@): Ostrzeżenie/Kick/Ban 5 min – 30 min
*Specjalne blokowanie: Kick/Ban 5min – 30 min
*Obraźliwe nick: Ostrzeżenie/Kick/Ban 30 min – 1h
*Korzystanie z jednego nicku przez dwóch graczy: Ban tydzień
*Korzystanie z tak zwanego softu: Ban permanentny.



 

 

Jeżeli ktoś widzi jakieś niezgodności bądź coś pominąłem prosiłbym o pw., dzięki czemu poprawię go od razu.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota Eiden, regulamin szeroko rozpisany, ale brakuje mi jeszcze jednego. 

 

*Zakaz SPAM'u HE na mapie. Niektórzy na eldorado kupują po 5 HE i rzucają na respa, jak dobrze trafią pada 3-4 osoby. Jednak jak ja bym tak zrobił to bym po 2 mógł zabić 3-4 bo mam już experta z tego. Dlatego proszę o dopisanie Zakazu SPAM'u HE, na dużych mapach i dopisać 1 HE na runde. :) Wtedy będzie ostrzeżenie/kick/ban 30-1h :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP
Dla tego w nowy reg. jest ustawiony pkt. dotyczący tego, który jest chyba najważniejszą poprawką (by potem można było skargi oddalać na pt. reg, co wymaga się od poważnej sieci serwerów) czyli "*Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by udało się dodać zakłady? wczesniej było ale chyba źle działało, moze teraz uda się to jakoś dodac. Fajne, gdyż jak zostajesz 1 na 1, widac jak gracze cię oceniaja.. zawsze to jakas dodatkowa rozrywka :P pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Luke to nie jest dobry pomysł , ponieważ po takich zakładach gracz mógł dostać bonus w postaci 200hp lub automatyczny respawn po zabiciu.

 

 

Chce dodać jakieś 2 lub 3 aimy na nasz serwer kto ma jakieś propozycje ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maniak 1( nie mogą wejść gracze ze steamem) i 3( buguje tą mapkę) mapka odpada wiec tylko 2 jest na razie dobra. Także czekam do wieczora na inne propozycje , jeśli nie będzie to sam coś znajdę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności