Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie bronie z Vipa powinny być od 3rundy!!! ale ostatnio coraz częściej w pierwszej rundzie VIPy maja AK/M4 i to jest bez sensu bo ci co z pistoletami latają to nie mają szans !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest ta na noże, tylko z tego co widziałam to zabicie z noża na rozgrzewce nie wlicza się do statystyk / odznak.
Zabiłam 5 osób z czego 2 w głowę i experta w kosie jak nie było tak nie ma nadal ;)

Da sięto jakoś naprawić ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i chyba dobrze że się te zabicia nie wliczają!To było by za łatwo gdyby się w rozgrzewce zaliczały zabicia z noża!

Jak nie ma map na wbijanie odznak to nie powinno być rozgrzewki na wbijanie odznak!Takie jest moje zdanie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o albo coś takiego że np zostają 2 osoby (1 ct i 1 tt) i jeżeli któryś z nich wyciągnie nóż i "ciachnie" w ścianę / podłogę to wyświetla się komunikat pojedynku na kosy i czy akceptujesz propozycję czy odrzucasz. Widziałam takie cuś na innym serwerze i całkiem fajnie to funkcjonowało więc czemu nie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy na kosy nie będzie.... n-ty raz już to piszę ze nie będzie mapek ułatwiających nabijanie odznak.

 

@Asiunia dobry pomysł ale nie wiem czy jest sens bo można zapytać się na sayu o to samo więc resumując byłby to plugin niepotrzebnie odciążający serwer. Dlatego proszę o opinie co do tego pluginu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zapytać na sayu ale wtedy nie będzie pewności czy ten ktoś pójdzie na kosy czy po prostu nie wyciągnie gnata i cie nie zastrzeli a z tym pluginem była by 100% pewność z idziecie na kosy :) Ja jestem za wprowadzeniem tego pluginu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł ViVi, jak bd 15 / 20 min bd lepiej się grało, może przy okazji gdy wgra się więcej map to będzie szansa że dzieci eldo/westa wybiorą coś innego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przydalo by sie kilka nowych STANDARDOWYCH map czyli takich jak stary dobry de_dust albo Italy!

Edytowane przez soot
Na temat mapek zapraszam do tematu 'propozycje map'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za skroceniem do 20min i soot ma jeszcze zwiekszysc ten przedzial z powtarzana sie mapa do 8 map. wtedy dana mapa bedzie mogla byc grana ponownie za conajmniej 160min wiec mysle ze to odpowiedni czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to jest dobry pomysł ze skrócenie czasu mapek. Po 1 tylko wasza trójka się skarży a po 2 nawet jeśli będzie mapa trwać 20 min to i tak po jakimś czasie wybiorą Westa/eldo(....). Bardziej postawił bym na ten plugin o którym mówił vernon. Wgram go na serwer ale musicie dac mi troszkę czasu, bo aktualnie więcej czasu przywiązuje do nauki. Co do czasu mapki czekam na więcej opini oraz także do tego pluginu co podała asia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam, przedstawie moją propozycję "Przenikania" przez kolegów ze swojego team'u.

Otóż zdarzają się sytuację gdy, któryś z twoich kolegów z drużyny stanie w miejscu gdzie może przejść tylko jeden gracz lub chcesz się wycofać z pola ognia na mapce a twój kolega przez przypadek Cie blokuje. Istnieją różne przypadki blokowań, jednym z nich jest np. blokowanie celowe czy spychanie gdy chce rzucić HE lub FB. 

Plugin który przedstawie teraz zapobiega tego typu sytuacjom i może zaśmieca serwer i nie jest do końca taki potrzebny ale napewno ułatwi to gre nie jednemu z graczy.

 

Jeśli nie jesteście przekonani co do tego pluginu proponuje wgrać go na okres próbny (tydzień), i zobaczyć czy plugin ułatwia wam gre.

Link: http://amxx.pl/topic/81042-przenikanie-przez-graczy-ze-swojej-druzyny/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lider tego pluginu niestety nie wgram, była juz o tym mowa. To jest bf2 , tutaj liczy się praca zespołowa. jeśli będziesz chciał aby ktoś cie podsadził to w jaki sposób to wykonasz?. A w dodatku nie będe obciążał serwera niepotrzebnymi pluginami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taką propozycję aby odznaka za profkę z szota była bardziej niewidoczna, ponieważ niby ją mam ale żeby zobaczyć wystarczy dobrze ustawić grafikę. Nawet nie można przykampić jak sie ma mało hp albo przypilnować bs. Na innych serwerach jest się bardziejniewidocznym, sprzedaż odznak wtedy by wzrosła a co za tym idzie większy dochów. Prosze o wypowiedzenie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności