Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam postanowiłem założyć ten temat po to żeby syfu nie było Dużo osób pisało do mnie na GG żebym dodał to lub to A więc w tym temacie piszecie co chcielibyście żeby wgrano na serwer. Każda popozycja będzie rozpatrywana przezemnie jak też z H@ serwerowni .

 

Należy dostosować się  do wzoru:

 

Nazwa pluginu/mapy:

Opis: "Opis powinien zawierać konkretne informacje Co do pluginów to na czym one polegają A co do map najlepiej kilka ss -ów lub odnośnij do takowej mapy "

 

 

Pozdrawiam

Vienio

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po 1 i najważniejsze, skróćcie czas rundy z 4 min na ~2, bo czasami czeka się i z 3 minuty zanim 2 boty się znajdą.

 

2. Przydałby się automatyczny kick dla afków, bo to też denerwujące ;)

 

P.S. Sorka, że bez wzoru, ale tak jakoś :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po 1 i najważniejsze, skróćcie czas rundy z 4 min na ~2, bo czasami czeka się i z 3 minuty zanim 2 boty się znajdą.

 

2. Przydałby się automatyczny kick dla afków, bo to też denerwujące ;)

 

P.S. Sorka, że bez wzoru, ale tak jakoś :)

Po 1.-jestem za skróceniem z 4 minut o połowe czyli 2 min albo może być też 2:30 bo to bez sens tyle czekania

Po 2.-Tak około 60/90 sec afk i dany gracz dostaje kicka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Dobra po 1 i najważniejsze, skróćcie czas rundy z 4 min na ~2, bo czasami czeka się i z 3 minuty zanim 2 boty się znajdą.

 

2. Przydałby się automatyczny kick dla afków, bo to też denerwujące ;)

 

P.S. Sorka, że bez wzoru, ale tak jakoś :)

1. Dzięki za przypomnienie, zostało to ustawione ale nie zrestartowałem serwera.

 

2. Coś tam skombinuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś niewyjaśnionego z 1 odznaką.

 

Opis odznaki-za zabicia z broni snajperskiej pisze że np:1/4 na darmowe awp, a dostaje się scout, ogarnie ktoś opis czy cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest coś niewyjaśnionego z 1 odznaką.

 

Opis odznaki-za zabicia z broni snajperskiej pisze że np:1/4 na darmowe awp, a dostaje się scout, ogarnie ktoś opis czy cuś?   

 

 

 

Na każdym serwerze tak jest przeważnie Nigdzie nie widziałem żeby było to naprawde AWP Za łatwo bybyło ale nie wiem można by zmienić na AWP

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje też to "trzęsienie" i czerwone tło jak kogoś się wtrafi, przez to są lekkie lagi i oraz nie da się wtrafić ... takie utrudnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Zablokować dla Ct Tarcze.. bo denerwuje

Dobra jest ^ ^ To BF2 nie FFA

 

AWP się nie dostaje, ustawiłem SCOUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

a co z tym "trzęsieniem" i czerwonym tłem jak kogoś się uderzy?

to BF2 ? Taki efekt jest właśnie na tego typu modach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa pluginu/mapy:Reason kicker

Opis:Plugin który dodaje podczas kick`a powód ( reason ). Podczas kickowani`a mamy dostępne powody lub może wpisać własny powód ( reason ).

link->http://amxx.pl/topic/5068-reason-kicker/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc moją propozycja byłoby wgranie dość fajnego pluginu choć nie wiem jak on tam się nazywa.. często na starcie tzn na rozpoczęciu rundy jest blokowanie pozostałych graczy;/ może wgrać plugin który nie wiem na 5 sekund bd pozwalał na swobodne wyjście z respa? wiecie o co chodzi.. prościej mówiąc bd można przejść przez drugiego gracza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nazwa pluginu/mapy:Reason kicker

 

Opis:Plugin który dodaje podczas kick`a powód ( reason ). Podczas kickowani`a mamy dostępne powody lub może wpisać własny powód ( reason ).

link->http://amxx.pl/topic/5068-reason-kicker/

Nie było tego?

 

Dodane

 

 

a więc moją propozycja byłoby wgranie dość fajnego pluginu choć nie wiem jak on tam się nazywa.. często na starcie tzn na rozpoczęciu rundy jest blokowanie pozostałych graczy;/ może wgrać plugin który nie wiem na 5 sekund bd pozwalał na swobodne wyjście z respa? wiecie o co chodzi.. prościej mówiąc bd można przejść przez drugiego gracza

"A nie lepiej ustawić 5 sekundową ochronę bo pierwszy raz spotykam się z blokowaniem na mapach które są na serwerze. (Nigdy o tym nie słyszałem)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po co tą ochronę jak i tak ci nikt w 5s nie wleci na respa. Takie coś to się ustawia na DM

Przepraszam, zapomniałem napisać to w cudzysłowie ^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy nie zrozumielismy sie.. to nie jest ochrona tylko takie przenikanie przez gracza.. oslona to moglaby byc na takiej mapie jak awp np.. tutaj mozna byloby przejsc przez swojego kolege z teamu i szybko wyjsc z respa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

yyy nie zrozumielismy sie.. to nie jest ochrona tylko takie przenikanie przez gracza.. oslona to moglaby byc na takiej mapie jak awp np.. tutaj mozna byloby przejsc przez swojego kolege z teamu i szybko wyjsc z respa

Ja wiem co to jest i żartowałem z tą ochroną, chodziło mi oto że to przenikanie jest bezsensu. Po co dodawać coś takiego skoro mapy są duże i nie macie gdzie się blokować?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to tylko przez parę sekund.. żeby można było wyjść swobodnie z respa ( bo chodzi o resp i wyjście z niego).. bo jak jest w miarę dużo graczy ciężko wyjść z niego. No i jak jeszcze wszyscy ruszą jednocześnie to już w ogóle nie idzie się ruszyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można go zastąpić.. ten plugin z bronia na plecach nie jest dobry dla graczy którzy posiadają odznaki z szota.. co z tego,że jest się nie widocznym skoro widać tą broń(?) wiekami grałem na BF2 i później gdy już większość bd mieć profeski czy experty bd się upominać o usunięcie ;p

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

można go zastąpić.. ten plugin z bronia na plecach nie jest dobry dla graczy którzy posiadają odznaki z szota.. co z tego,że jest się nie widocznym skoro widać tą broń(?) wiekami grałem na BF2 i później gdy już większość bd mieć profeski czy experty bd się upominać o usunięcie ;p

Gotowe :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności