Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

- Moim zdaniem mapa fy_pool_day powinna być usunięta z listy map tego serwera. Jest zbyt mała, ludzie biją z respa, nawet jak jest pełny serwer oni i tak nominują tą mapę i nie chcą jej zmieniać. To taka mapa do łatwego wbicia odznaki. Kilku graczy mówiło że przydała by się jakaś mapka na noże.

- Ja bym proponował wgrać ten plugin na małe mapy http://amxx.pl/topic/11270-mala-mapa/ a razem z nim dodać jeszcze kilka małych mapek(np. fy_snow, aim_crazyjump, 35hp, aim_map).

- Co do rs'ów to pasuje dać jakieś nowe bo te już zbyt dużo słyszałem jak i pewnie większość graczy.

- Według mnie DM by się szybciej znudził graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jet,mapa cs_wiocha i fy_poll_day mogą zostać ale jak jest mało osób na serwerze, ta mapa powinna być tak jak na dd2/inferno/nuke że admin może je tylko ziemienić :)

 

Prosze o wgranie nowych rs'ów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_construction   de_sultan2   de_museum   - te mapy nie są wogóle grane... wiem że niedawno dodałeś je ,ale nie wiem czy się rozkręcą...
Można by było dodać cs_estate, cs_assault, fy_snow_dew    - napewno by przeszły.

No i te kickowanie nadal widac. Jak daje bana to nie widać tylko jak kickuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiocha nie ma byc usunieta to trzeba zrobic respawn wiecej jak da rade, bo jak jest duzo full serw, 8 w CT, 9 w TT albo odwrotnie to deda 2-3 osoby. Ja bym proponował dodać odznaki jak mówiłem, cos tam venio miał zrobić więcej to by był dobry pomysł, ale do 64 odznak, VIP na zachęte na 1 runde przy pierwszym wejściu na serwer. Dodatkowo reset ranku jak i stat i odznak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64 odznaki to dużo troche. Chyba, że byłaby możliwość dokupienia slotów (serwer stoi full non-stop do 22) zdaje sobie z tego sprawe, że to kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiocha nie ma byc usunieta to trzeba zrobic respawn wiecej jak da rade, bo jak jest duzo full serw, 8 w CT, 9 w TT albo odwrotnie to deda 2-3 osoby. Ja bym proponował dodać odznaki jak mówiłem, cos tam venio miał zrobić więcej to by był dobry pomysł, ale do 64 odznak, VIP na zachęte na 1 runde przy pierwszym wejściu na serwer. Dodatkowo reset ranku jak i stat i odznak. 

 

resset ranku i odznak ? nie whcodzi w gre. nie po to graja niektore osoby od dluugiego czasu aby resetowac. o to chodzi w takich serverach aby staty i odznki mialy ciągłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności