Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest de_museum to ludzie piszczą odrazu... bardzo mało osób ją zna i gubią się jak w muzeum... myslę że można by było ją zastąic bardziej grywalną mapą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reset ranku jest wskazany ale nie tak od razu,dajcie się graczom nacieszyć trochę tymi odznakami :D reset co jakieś 2 miesiące byłby dobry - tak uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reset ranku i top15 wskazana. natomiast odznak zdecydowanie nie. nie mowie tu tylko w swoim imieniu bo mam "sporo odznak", ale istotą takich serverów jest włąsnie zachowanie odznak. jestem pewien ze wielu by sie odwrocilo od servera po resecie odznak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może i niektórych też by przyciągnęło. Jaki jakiś gracz ma experta z shotguna +130 hp i wiele odznak,a gracz który wchodzi dopiero na serwer nie ma żadnej to może się wkurzyć i wyjść. Dlatego myślę, że reset odznak też by się przydał za jakiś czas żeby później wszyscy mieli równe szanse... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze beda dwie strony medalu. Ci bez odznak chca je zdobyc jak najszybciej i miec wieksze szanse z tymi co maja odznaki. 

ale popatrzmy na to z innej strony. 

ja zaczynałem na serverze okolo 2 miesiace temu, dobrze pamietam, ze  user Shenzi mial wtedy okolo 12 -13 odznak (120 hp, itp) po 1,5 miesiaca mojej gry ja mam 20 odznak a shenzi 16 (bez obrazy dla niego). 

to jest przykład ze nie trzeba resetowac odznak bo reset bedzie faworyzował tych "słabszych" i dyskryminował lepszych. 

reasumujac: kto ma chociaz troche ogaru w CS to w krotkim czasie moze zdobyc odznaki, a co za tym idzie bedzie mial motywacje aby dorownac najlepszym i bedzie grał bez przerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

 

de_construction   de_sultan2   de_museum   - te mapy nie są wogóle grane... wiem że niedawno dodałeś je ,ale nie wiem czy się rozkręcą...

Można by było dodać cs_estate, cs_assault, fy_snow_dew    - napewno by przeszły.

 

No i te kickowanie nadal widac. Jak daje bana to nie widać tylko jak kickuje.

 

Poprawione kickowanie

 

jak wiocha nie ma byc usunieta to trzeba zrobic respawn wiecej jak da rade, bo jak jest duzo full serw, 8 w CT, 9 w TT albo odwrotnie to deda 2-3 osoby. Ja bym proponował dodać odznaki jak mówiłem, cos tam venio miał zrobić więcej to by był dobry pomysł, ale do 64 odznak, VIP na zachęte na 1 runde przy pierwszym wejściu na serwer. Dodatkowo reset ranku jak i stat i odznak. 

nie zrobię większej ilości odznak bo musiałbym resetować wszystko i na dodatek dokupować sloty bo byście to latami bili, a ciekawe kto ten serwer rozkręci przyt takiej ilości slotów.

 

Nom , trzeba czekać 30min na slota , dzisiaj dokładnie to 43 minuty na slota czekałem , żeby wbić . A do Odznak to ja bym nie dodawał 64 .

Będzie slot dla admina w środę po 24 serwer offnę i to zrobię.

 

Odznaki zostawić 32. de_museum bym zostawił bo fajna mapa. Zwiększyć liczbę slotów do 28 ?! (o ile finanse pozwolą)

Jak serwer będzie CAŁY czas full po tej mojej poprawce ze slotami to pomyślimy o MAX 25 slotach, ale musiałbym znowu znaleźć czas do robienia spawnow, a mam go bardzo mało jeszcze przez 2/3 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie resetu odznak przecież to nie ma sensu, nie przyciągnie to graczy. Znam takie serwery i wiem jak to się skończy.

Nie prowadzę sieci od kilku dni i mimo że was to wkurwi to trzymam się swoich zasad i dla waszego i mojego dobra muszę tak postąpić.

 

 

 

Przepraszam za małą aktywność na tym serwerze ale mam "zapierdol" do środy/czwartku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest de_museum to ludzie piszczą odrazu... bardzo mało osób ją zna i gubią się jak w muzeum... myslę że można by było ją zastąic bardziej grywalną mapą...

BlazE po to są nowe mapy , żeby gracze mogli się rozwijać w grze . Co to za gra co nie zna się mapy ? Niech ludzie zagrają 2 3 razy i zapamiętają mape. Nie róbmy o to szału .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

"Też zostaną poprawione jutro do max 24 (przypomnij mi na GG po 18)"

 

 

Nigdzie nie napisałem że coś usunę, więc czemu robicie zadymę o coś czego nie zrobiłem? Spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie de_pool_day  zabronmy He . Zróbmy He po 15 sekundach . Gdy gramy na pool_day a gość zgarnie He i rzuci na respa to odrazu kładzie 2-3 graczy . I ludzie się wtedy buntują i wychodzą z serwa . Uważam że byłby to dobry pomysł na He po 15 sekundach :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BlazE na wioche to samo. TT oraz CT kupują granaty będąc na respie i rzucają He na respy przeciwników . Myślę że na cs_wiocha też powinno się to zrobić . W ogóle na wszystkim małych mapach , co można na resp rzucić granat ze swojego respa  :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Reset ranku = gotowy

Plugin na blokade HE przez 10 sekund = dodany

Zmiana mapy po zakończeniu rundy = dodana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blokada HE jest ustawiona na 25 sekund. za duzo zdecydowanie. zaczynajac CT na nuke jestem na pochylni w 7 sekund i chce rzucic HE na TT i dupa gine. 

prosze o zmiane, nawet 10 sekund to za duzo, po to jets to zrobione aby wyeliminowac HE na poolday albo wiocha, na innych mapach to sie nie sprawdza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok jest juz ok z czasem, ale am jeszcze 1 sugestie. 

nie mozna by było znieść te kille za wyciagnietego HE? blokada czasowa wystarczy.

wielu graczy jest przyzwyczajonych w tym ja, ze na poczatku rundy granat w lape i w droge. wiele osob ginie bez sensu a nawyki ciezko zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności