Skocz do zawartości

Propozycje na FFA+BF2


Vienio92

Rekomendowane odpowiedzi

Przydaloby sie usunac mape de_museum  ... jak grana jest ta mapa to z full serwera robi sie 12 osób (nie, nie jest to przykład tylko z dziś... tak, pisałem już o tym wczesniej :D)
Ta mapa jest poprostu mało znana/grana przez graczy ... niepotrzebna zabawa w chowanego przez co ludzie uciekają ,a nawet ci co ją wybierają (po paru rundach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napisze bo chyba zapomniane:
       

- Zróbcie żeby mapa zmieniała się po zakończeniu rundy, a nie w trakcie.

- Nie wiem co jest, ale raz dostaje się medale, a raz nie. (albo raz widać, a raz nie)
-Dobrze by było jakby dostawało się coś za np. 100 złotych medali (tak jak to wspominał kiedyś Luke chyba) np. Profka ze snajpy i 100 złotych medali daje awp+DMG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie coś jest do zrealizowania, zeby medale liczylo z odznakami i ustawialo bonus danej osobie ale pogadam z karolem moze coś zrobimy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie będzie "prezentów" za medale na 100%

Co do nominowania jest na to ten sam plugin co na 350, 45k oraz DR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po co ?
Starzy gracze są przyzwyczajeni do tego typu moda, wg mnie odznaki są standardowe i takie powinno zostać.

 

 

Co do zmiany mapy podczas gry to sprawdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare osob chcialo zmienic kilka rsow wiec wrzucam 10 rsow (5tt, 5ct) wedle ich zyczenia. sa roznego typu wiec na pewno szybko sie nie znudza tym bardziej ze dopasowalem je do prosb graczy

http://speedy.sh/NFWzr/rsy-new.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vernon na razie styka tych rsow , jest w czym wybierać. A jak jakieś będą leciały przez tydzień albo dłużej to nic się nie stanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności